NVIDIA Denetim Masası'nda sadece 3D ayarlar çıkıyor

yuruyenshitpost

Decapat
Daha fazla  
Laptop kullanıyorum ve NVIDIA denetim masasında sadece 3D ayarlar çıkıyor. Ekran ayarları çıkmıyor ve istediğim ayarları yapamıyorum. Nasıl düzelteceğim, bilen birileri yardım edebilir mi? İşlemci: AMD Ryzen 7 4800H | ekran kartı: GTX 1650 | laptop modeli: ASUS ROG STRIX G513IH-HN002

Dosya Ekleri

• sürücü.PNG
    sürücü.PNG
    9,8 KB · Görüntüleme: 37
Ekranınıza görüntü veren işlemcinizin dahili grafik birimi.
Buradan veya cihazınızın destek sayfasından Radeon Software'i indirip, görüntü ayarlarını o program üzerinden yapmalısınız.
Daha önceden indirilmiş olma ihtimaline karşı bilgisayarınızı kontrol etmenizi ve yükleyecekseniz daha öncesinde DDU ile de kontrol edip sürücü olmadığına emin olmanızı öneririm.

Ekranınıza görüntü veren işlemcinizin dahili grafik birimi.
Buradan veya cihazınızın destek sayfasından Radeon Software'i indirip, görüntü ayarlarını o program üzerinden yapmalısınız.
Daha önceden indirilmiş olma ihtimaline karşı bilgisayarınızı kontrol etmenizi ve yükleyecekseniz daha öncesinde DDU ile de kontrol edip sürücü olmadığına emin olmanızı öneririm.
Anlamadım, tam olarak ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkteki sürücüyü indirip kurun, görüntü ayarlarınızı NVIDIA denetim masası üzerinden değil kurduğunuz sürücünün programı olan Radeon Software üzerinden yapacaksınız. Daha detaylı nasıl anlatırım bilmiyorum.

Geri
Yukarı