Çözüldü NVIDIA Denetim Masası'ndan ayarlanan V-Sync çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anakin7

Zeptopat
Daha fazla  
NVIDIA Denetim Masası'ndan düşey senkronizasyon çalışmıyor. Sizce bunun sebebi nedir? Çözüm bulmamda yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

Çözüm
Evet bende de aynı durum mevcut. Çok fazla FPS'ler aldığım oyunlarda yırtılmalar olduğu için açayım dedim işlemiyor Denetim Masası'ndan yaptığım ayar. Ben de RivaTuner üzerinden sabitledim.
Evet bende de aynı durum mevcut. Çok fazla FPS'ler aldığım oyunlarda yırtılmalar olduğu için açayım dedim işlemiyor Denetim Masası'ndan yaptığım ayar. Ben de RivaTuner üzerinden sabitledim.

Çözüm
hocam gta vc oynayacaktım nostalji yapayım dedim fazla fpsten oyun bozuluyor. Nvidia denetim masasından vsync açıyorum yine fps sabitlenmiyor keza bu her uygulamada böyle nvidia denetim masasının bir işlevi yok gibi gözüküyor. RivaTurner nasıl indirebilirim ?

Sadece işlemci ve ekran kartı değerlerini izleyebileceğin bir program. kendisini kullanmasanda olur ama RivaTuneri de kurduktan sonra, aç ve Ayarını yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı