NVIDIA digital Vibrance'ın %100 halinin AMD Adrenalin Software'daki karşılığı nedir?

LE7ELS*

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller,
Öncelikle iyi geceler, çok eskiden (2013-14) yıllarından beri CS:GO oynuyorum. İlk yıllarda NVIDIA kartlı bir sistemde digital vibrance ayarımı 100'e çekip miss gibi oynuyordum. Sarılar bir başka sarı canlılık bir başkaydı bahsettiğim olayı 100 vibrance kullanan NVIDIA kullanıcıları anlayacaktır. AMD Adrenalin'e lafım yok çok detaylı bir özel renk ayarı yapmışlar helal olsun işten anlayanlar istediği gibi özelleştirebiliyor ama ben direkt NVIDIA'daki %100 digital Vibrance'ın AMD'deki karşılığını soruyorum. Renk sıcaklığını parlaklığı kontrastı birebir öğrenmek istiyorum. Aynen NVIDIA vibrance ı 100'e almış gibi olmasını istiyorum. Zaten güzel bir kontrol paneli varken bunu sweetfx veya vibrancegui gibi 3. parti yazılımlarla yapmak istemiyorum. Halihazırda doygunluk vs ayarını kendi çapımda yaptım fakat NVIDIA'daki tadı alamadım kısacası AMD kontrol panelindeki ayarları öyle bir ayarlıyım ki NVIDIA digital vibranceımı %100'e çektiğim eski günlerdeki gibi renk almak istiyorum. Biraz karışık anlattım kusura bakmayın, vaktiniz için teşekkürler.

resim_2022-05-16_041332776.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı