nVidia Ekran Kartı Alana Watch Dogs Bedava

• Konuyu başlatan Bekir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 3B
Arkadaşlar nVidia'nın sitesinde yazıyor fakat ben geçen günlerde bir arkadaşın Vatan Bilgisayar'dan GTX serisi ekran kartı aldığını kendisine oyun verilmesi gerektiğini iddia etmişti. Bende Mayıs-Haziran gibi GTX760 almayı düşünüyorum kampanya dahilinde ürünün yanında bana Watch_Dogs ürün anahtarı vermeliler. Sizce verirler mi? Vermezlerse ne yapmalıyım?

Watch_Dogs | PC Oyunları | NVIDIA

Ben bugün 780 amp! aldım da içinden kod çıkmadı Vatan bilgisayarda çalışanlarından haberi yokmuş bilgilendirme yapılmamış onlara ne yapmalıyım ? Sprinter cell'in kartı çıktı içinden fakat Watch Dogs'un yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun TR de bile 70 lira iken, o kadar para verip, ekran kartının yanında bedavaya getirtmeye çalışmak, biraz mantıksız olur. Ama tabi ekran kartı alacak olanları teşvik etmek için yapılmış bir olay.

Senin aldığın ürün mağazaya daha önceden gelmiştir. Watch_Dogs oyununu alamazsın. Sana Splinter Cell oyununu vermişler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı