NVIDIA ekran kartı sonrası AMD ekran kartına geçiş

Yusufxeles

Decapat
Daha fazla  
NVIDIA 3060 Ti kullanıyordum reflex özelligi vardı. Ondan sonra kartımı AMD ile degiştirdim şimdi Valorant'ta oyun takılıyor gibi geliyor.

NVIDIA 3060 Ti kullanıyordum reflex özelligi vardı. Ondan sonra kartımı AMD ile degiştirdim şimdi Valorant'ta oyun takılıyor gibi geliyor.

Reflex özelliğinden olduğunu düşünmüyorum sizin için girip bir reflex aç kapat yaptım takılıyor gibi gelecek kadar değişiklik olmuyor. Başka bir sorun olabilir.

Bende AMD vardı sonra NVIDIA gectim tekrar AMD döndüm Valorant bildigin taklıyor gibi geldi gerekirse PC sıfırlıcam gene bakacağım.

Ben de AMD geçtim NVIDIA da hiçbir sorun yaşamazken AMD geçtim ara sıra Valorant oynarken oyun donuyor sistem kilitleniyor falan bir ton sıkıntı tavsiye etmiyorum.

Sorunu çözdüm PC'yi sıfırlayarak büyük ihtimal NVIDIA'nın sürücüleri vardı ben sildim ama gene de sıkıntı yarattı şimdi akıcı şekildi oynuyorum.

Sorunu çözdüm PC'yi sıfırlayarak büyük ihtimal NVIDIA'nın sürücüleri vardı ben sildim ama gene de sıkıntı yarattı şimdi akıcı şekildi oynuyorum.
Bende deniyim kanka saol.

Reflex geldi mi yoksa fps takılma mı düzeldi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı