Nvidia ekran kartım devreye girmiyor

Ümit İşözü

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 2 gündür bu sorunla debeleşip duruyorum. Burda sorunumun çözülmesini umuyorum.
İşte NVİDİA ekran kartımın aygıt yöneticisindeki durumu. Birkaç forumdan bakıp durdum aynı sorunla karşılaşan o kadar cok kişi varki.. Neyse devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirince oluyormuş. Ama ben denedim olmadı. Hatta etkinleştirince bilgisayar ekrani siyaha bürünüp kendini kapatmıyor.
nvidia 3.PNG

Nvidia Denetim masası da açılmıyor. Driver güncelleştirin dediler. Nvidia 347.09 game ready driver çıkmış indirdim geforce experiencedan. Sonra kurmaya çalışırken sürekli şu lanet olası sistemin yeniden başlatıp durmasını söyleyip duruyor!
nvdia.PNG

Bu sefer driverları kaldırmayı denedim yine hata. Vay anası ben ne kara bahtlıyım !
nvdia2.PNG

Allah rızası için şu sorunu çözmeme yardım edin... Servise yollamak istemiyorum.

Kardeşim öncelikle kasanın arkasında vga kablon nereye takılı onboard ekran karıtnamı yoksa alttaki vga ekran kartına mı bunu bi kontrol et. Vga ya takılı olması gerekli yani pc vga kartını kullanmalı

Kardeşim öncelikle kasanın arkasında vga kablon nereye takılı onboard ekran karıtnamı yoksa alttaki vga ekran kartına mı bunu bi kontrol et. Vga ya takılı olması gerekli yani pc vga kartını kullanmalı

Asus n550jv modelini kullanıyorum kardeş dizüstü yani

DDU ile tüm sürücüleri silip yeniden kurun.
Kaldırdım şimdi aygıt yöneticisinde nvidia ekran kartı kayboldu!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı