NVIDIA ekran kartlı bilgisayar önerisi

Bütçe
16000-17000

SiounX

Hectopat
NVIDIA sistem almayı düşünüyorum. Aklıma yatan bir sistem bulamadım. Önerdiğiniz sistemleri atabilir misiniz? Mümkünse işlemci de AMD olsun. Çok iyi önerdiğiniz bir şeyse 19000 TL'ye kadar çıkabilir.

Son düzenleme:
Hocam o zaman işlemciyi 5600, anakartı MSI B550, ekran kartını da 3060 ti yaparak bunu alabilirsiniz.

NVIDIA sistem almayı düşünüyorum. Aklıma yatan bir sistem bulamadım. Önerdiğiniz sistemleri atabilir misiniz? Mümkünse işlemci de AMD olsun. Çok iyi önerdiğiniz bir şeyse 19000 TL'ye kadar çıkabilir.
Ben Acer Aspire 3 almıştım 14k liraya. Aşırı üst düzey performans vermese de bazı oyunlarda yine de işimi görüyor. Oyun dışı için zaten ciddi anlamda fazlasıyla ihtiyacımı karşılıyor. Oyun performansı da 6.5/10. Tam bir fiyat performans ürünü. Ekran kartı da Nvidia Geforce MX350.

İntel tarafında:Kingston NV2 250 GB SNV2S/250G M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Amd tarafında: AMD Ryzen 5 5600 Altı Çekirdek 3.50 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
yaparak alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı