Nvidia eski kartları yavaşlatıyor mu?

Hayır yavaşlatmıyor. Yavaşlatıyor diyen bilgisayardan anlamıyordur. Bir deli bir kuyuya taş atar, bin akıllı çıkaramaz misali şimdi millet sürücü güncellemeyi durdurur...

Yahu bir sürücüde bir hata olur, birkaç FPS düşer. Bir sonraki sürümde çözülür. FPS artınca neden hiç NVIDIA kartları hızlandırıyor mu konusu görmüyorum? Ya da bir kere yeni sürücü ile FPS artmış konusu görsem? Ki her sürücü ile belli bir oranda artıyor.

Sürücü yükleme seçimi sizin elinizde. Yavaşlattığını düşünenler güncellemez olur biter. Komplo teoriniz böylece çöp olur.

Recep abi bende gt635m var leptobumda eskiden cs go da en düşük ayarlarada çözünürlük ise 1366x768 50 altına arada sırada düserdi şimdi ise 50fps göremüyor neden acaba termal macunu yeni deyiştim. Yardımcı olursan sevinirim şimdi intel i5-3230m işlemçi var 2.60 ghz intel hd 4000 var cs go yu onda acıyorum kimi ayarlar yüksekte kimisi ortada 60 fps oluyor simdi ise neden acaba bu sorunun cozumu varmı yoko sa gt635m den daghamı iyi hd 4000 yardımcı olurmusun?

Recep abi bende gt635m var leptobumda eskiden cs go da en düşük ayarlarada çözünürlük ise 1366x768 50 altına arada sırada düserdi şimdi ise 50fps göremüyor neden acaba termal macunu yeni deyiştim. Yardımcı olursan sevinirim şimdi intel i5-3230m işlemçi var 2.60 ghz intel hd 4000 var cs go yu onda acıyorum kimi ayarlar yüksekte kimisi ortada 60 fps oluyor simdi ise neden acaba bu sorunun cozumu varmı yoko sa gt635m den daghamı iyi hd 4000 yardımcı olurmusun?
Eski dediğin ne kadar eski? Kim bilir ne kadar güncelleme aldı oyun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı