NVIDIA Experience ile ekran kaydı alırken 2 farklı sürücüden ses kaydı almıyor

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle SteelSeries kulaklık kullanıyorum. Bendeki modelde 2 tane sürücü var. Chat ve Game olmak üzere. Discord sesleri ile Oyunun sesleri ayrı geliyor. Ses ayarlarından veya Discord-oyun içi ayarlardan tek bir sürücüyü seçip kullanabilirim ama bu benim işime gelmiyor bunu belirtmek istedim olası cevaplardan birisi bu olacakdı çünkü. Bu özellik işime yaradığı için bu kulaklığı aldım.
NVIDIA Experience ile kayıt alırken her iki sürücüdeki sesleride kaydetme imkanımız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef. Arctis'e geçtiğimden beri ben de ona çözüm arıyorum. Steelseries GG içinde Moments diye bir kısım olacak. Geriye dönük belirlediğiniz süre ve kalitede iki ses çıkışı için de kayıt yapabiliyor. Onun haricinde kayıt başlat/durdur tarzı işlemler için OBS kullanıyorum. İki ses çıkışını da ekleyebildiğimiz için. Onda da codec ayarlarıyla ilgili bazı problemleri çözmem lazım. Çünkü arada takılmalar oluyor videolarda. Shadowplay kadar verimli olamıyor OBS kayıtlarım.

Maalesef. Arctis'e geçtiğimden beri ben de ona çözüm arıyorum. Steelseries GG içinde Moments diye bir kısım olacak. Geriye dönük belirlediğiniz süre ve kalitede iki ses çıkışı için de kayıt yapabiliyor. Onun haricinde kayıt başlat/durdur tarzı işlemler için OBS kullanıyorum. İki ses çıkışını da ekleyebildiğimiz için. Onda da codec ayarlarıyla ilgili bazı problemleri çözmem lazım. Çünkü arada takılmalar oluyor videolarda. Shadowplay kadar verimli olamıyor OBS kayıtlarım.
Bende çogu zaman geriye dönük kaydı alıyorum. SS GG üzerinde önceden denemiştim ama hoşuma gitmedi o sanırım klip çekiyordu oda. belki değişiklik olmuştur onada bakarım. teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı