NVIDIA Experience yeni sürüm güncelleme hatası

TuğberkÇAPKIN

Hectopat
Merhaba
Nvidia Experience yeni sürümlerini artık güncelleyemiyorum. Sürekli hata hata.... Eski sürümleri kabul ediyor. Komple kaldırıp temiz kurulum herşeyi denedim yok, olmuyor. Ne zaman 1909a geçtim karşıma bu sorun çıktı. Ekran kartını güncel tutmak istiyorum, olmuyor. Sizde de oluyor mu ? Sorunun ne olduğunu çözebilecek var mı ?
İşletim sistemi
Wİn10 1909
gtx Rog strix 1070

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 157
  • aaa.jpg
    aaa.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 151
Son düzenleme:
Hocam DDU ile kaldırırsanız daha sağlıklı olur.

Merhaba
Nvidia Experience yeni sürümlerini artık güncelleyemiyorum. Sürekli hata hata.... Eski sürümleri kabul ediyor. Komple kaldırıp temiz kurulum herşeyi denedim yok, olmuyor. Ne zaman 1909a geçtim karşıma bu sorun çıktı. Ekran kartını güncel tutmak istiyorum, olmuyor. Sizde de oluyor mu ? Sorunun ne olduğunu çözebilecek var mı ?
İşletim sistemi
Wİn10 1909
gtx Rog strix 1070
Format attım düzeldi. Benim direkt experience açılmıyordu.

Hocam DDU ile kaldırırsanız daha sağlıklı olur.
Cevabınız için teşekkürler. Akşam üzeri eve geçtiğimde deneyeceğim. Buraya bilgilendirme bırakacağım
Format attım düzeldi. Benim direkt experience açılmıyordu.
En son çare onu düşünüyorum malesef. Önceliğim dedikleri gibi silip atmak herşeyi baştan kurulum

Aynı sorunu Rtx 2060 ile yaşıyorum. Malesef DDU da işe yaramamıştı bende. Hala eski versiyon kullanıyorum, Nvidia'ya ticket açtım ama dönüş alamadım. Çok saçma bir problem, Windows versiyonu eskiyse RTX serisi ekran kartları görmüyor. 1909 yapıyorum bu sefer güncel versiyonu kurmuyor da ne biliyim Mayıs ayındaki versiyonu kuruyor ve bunu ben yapamıyorum Windows kendisi yapıyor. Aynı sürümü elle kurmaya çalışınca sizin ilettiğiniz hatayı alıyorum. Çözüm bulan olursa gerçekten minnettar olurum ama DDU malesef işe yaramadı bende.

Aynı sorunu Rtx 2060 ile yaşıyorum. Malesef DDU da işe yaramamıştı bende. Hala eski versiyon kullanıyorum, Nvidia'ya ticket açtım ama dönüş alamadım. Çok saçma bir problem, Windows versiyonu eskiyse RTX serisi ekran kartları görmüyor. 1909 yapıyorum bu sefer güncel versiyonu kurmuyor da ne biliyim Mayıs ayındaki versiyonu kuruyor ve bunu ben yapamıyorum Windows kendisi yapıyor. Aynı sürümü elle kurmaya çalışınca sizin ilettiğiniz hatayı alıyorum. Çözüm bulan olursa gerçekten minnettar olurum ama DDU malesef işe yaramadı bende.
Dediğiniz gibi malesef sorun çözülmüyor o şekil. Tek çare format gibi duruyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı