Nvidia Freestyle Açamama Sorunu

Ahmet Uygur

Hectopat
Evet beyler konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Benim sorunum Geforce Experience'a giriyorum. Ayarlardan deneysel özellikler yani Freestyle'ın açıldığı yere tik atıyorum. Güncelleştirmeler kontrol ediliyor kısmında kalıyor. Restart attım PC'ye NVIDIA'yı kapattım açtım, ekran kartları güncel. Çözümü bulun lütfen. Fotoğraf koyabilirsem koyarım.

Dosya Ekleri

• Taslak.png
    Taslak.png
    163,8 KB · Görüntüleme: 648
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet beyler konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Benim sorunum Geforce Experience'a giriyorum. Ayarlardan deneysel özellikler yani Freestyle'ın açıldığı yere tik atıyorum. Güncelleştirmeler kontrol ediliyor kısmında kalıyor. Restart attım PC'ye NVIDIA'yı kapattım açtım, ekran kartları güncel. Çözümü bulun lütfen. Fotoğraf koyabilirsem koyarım.
Geforce Experience'ı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.

Hocam sorun yeni Geforce Experience ile alakalı .
Eski GeForce Experience versionu indirdim ve deneysel özellikleri etkinleştirmeye de gerek kalmadan Freestyle açıldı . Eski versionu şuradan bulabilirsiniz:Download NVIDIA GeForce Experience 3.20.0.118 for windows - Filepuma.com
Hocam sorun yeni Geforce Experience ile alakalı .
Eski GeForce Experience versionu indirdim ve deneysel özellikleri etkinleştirmeye de gerek kalmadan Freestyle açıldı . Eski versionu şuradan bulabilirsiniz:Download NVIDIA GeForce Experience 3.20.0.118 for windows - Filepuma.com
Benim bilgisayarımda böyle düzeldi herkeste olmayabilir ama denemeye değer

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı