NVIDIA Game Ready güncellemesi gelmiyor

Quattro_8K

Hectopat
Daha fazla  
Marvel's Spider-Man PC sürümü geliyor ve NVIDIA bununla ilgili RTX ve DLSS güncellemelerini içeren son Game Ready sürücüsünü yayınladı. NVIDIA GeForce 940MX ekran kartlı laptopumdan güncellemeyi yapabilmeme rağmen RTX 3060'lı PC'me güncelleme gelmedi. Oyunu oynayacağım PC de güncelleme yapamamış olmak canımı sıkıyor. Son sürüme manuel güncellemek için NVIDIA resmi sitelerine baktım ama onlarda da son sürüm yok. Nasıl güncelleyebilirim?

Fotoğraftaki şu an PC'de kurulu olan sürücü.

Dosya Ekleri

• resim_2022-08-11_170059344.png
    resim_2022-08-11_170059344.png
    656,4 KB · Görüntüleme: 40
RTX 2060'lı cihazıma 516.94 sürüm numarası ile geldi bu güncelleme. Sizde 525.26 var. Emin misiniz hocam?

Şu an kontrol ettiğimde de F1 22 güncellemesi bir önceki sürümde gelmiş bana.

RTX 2060'lı cihazıma 516.94 sürüm numarası ile geldi bu güncelleme. Sizde 525.26 var. Emin misiniz hocam?

Şu an kontrol ettiğimde de F1 22 güncellemesi bir önceki sürümde gelmiş bana.
Son güncelleme tarihi 28 Haziran diyor hocam. Laptop GPU larına gelen güncellemeler farklı bir paket numarasıyla yayınlanıyor olabilir.

Son Stüdyo güncellemesini az önce uygulama içinden başarıyla yaptım ancak Game Ready Sürücüsü hala güncel değil

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    1,3 MB · Görüntüleme: 35
Son güncelleme tarihi 28 Haziran diyor hocam. Laptop GPU larına gelen güncellemeler farklı bir paket numarasıyla yayınlanıyor olabilir.

Son stüdyo güncellemesini az önce uygulama içinden başarıyla yaptım ancak Game Ready sürücüsü hala güncel değil.

Hocam o zaman bekleyin belki bugün içerisinde gelir güncelleme. Yarın oyunun çıkış tarihi çünkü. RTX2060'a dün gece geldiğine göre 3060 kesinlikle gelecektir

SORUN ÇÖZÜLDÜ!

Stüdyo güncellemesini yapıp yeniden başlattıktan sonra Game Ready Sürücüsü için de güncelleme aktif oluyor.

Geri
Yukarı