Çözüldü NVIDIA Game Ready mi Studio Driver mı kurulmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

claudespeedtr

Hectopat
Daha fazla  
İki sürücü aynı anda kuruluyor sandım ama biri kurulunca diğeri gidiyor sanırım. Genelde oyun oynuyorum. Hangisini kurmamı tavsiye edersiniz?

Çözüm
Studio driver ile Game Ready driver farkını diyorsunuz sanırım. Daha önce internetten oyun testlerine bakmıştım. Neredeyse tamamen aynı performansa sahipler. Yine de Game Ready kurun daha iyi olur. Sonuçta oyun için üretilen sürücü o.
İki sürücü aynı anda kuruluyor sandım ama biri kurulunca diğeri gidiyor sanırım. Genelde oyun oynuyorum. Hangisini kurmamı tavsiye edersiniz?

Aynı anda kurabilirsin GeForce Experience oyun için, NVIDIA Studio grafik tasarım ile uğrasanlar için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Studio driver ile Game Ready driver farkını diyorsunuz sanırım. Daha önce internetten oyun testlerine bakmıştım. Neredeyse tamamen aynı performansa sahipler. Yine de Game Ready kurun daha iyi olur. Sonuçta oyun için üretilen sürücü o.

Çözüm
Aynı anda kurabilirsin
  • GeForce Experience oyun için
  • NVIDIA Studio grafik tasarım ile uğrasanlar için

Aynı anda kurulmuyor hocam. Birini kurunca yeniden başlatıyorum diğerinin güncellemesi gözüküyor. Onu da kuruyorum yeniden başlatıyorum bu sefer berikisinin tekrar güncellemesi çıkıyor. Bu sürekli böyle gidiyor.

Not: Mod arkadaş uyarı vermiş acaba konuyu donanım bölümüne mi açacaktım? Yazılımla alakalı konuyu nereye açacaktık acaba?

Başlığını değiştirdim zira saçma bir soru oluyordu. Experience, sürücüleri kuran araç zaten. O yüzden Experience ile Studio aynı zaten kurulabilir.

Sormaya çalışıp soramadığın şey Game Ready sürücü mü yoksa Stuido sürücü mü.

Amacınız oyun ise Game Ready driver kullanmanızı öneririm. Amacınız içerik üretmek ise Studio driver.
Aynı anda kurulmuyor hocam.
Yoo, bak aynı anda hem Game Ready hem de Experience kurulu... İstersem de Studio sürücüsüne geçerim.

1639573757135.png

Başlığını değiştirdim zira saçma bir soru oluyordu. Experience, sürücüleri kuran araç zaten. O yüzden Experience ile Studio aynı zaten kurulabilir.

Sormaya çalışıp soramadığın şey Game Ready sürücü mü yoksa Stuido sürücü mü.

Amacınız oyun ise Game Ready driver kullanmanızı öneririm. Amacınız içerik üretmek ise Studio driver.

Yoo, bak aynı anda hem Game Ready hem de Experience kurulu...

Eki Görüntüle 1242539

Evet bu bende de böyle gözüküyor ama hangisinin yazılımını güncellersem yeniden başlatma sonrası diğerinin yeni bir sürücüsü çıkıyor ve yükledikçe devamlı böyle sürüp gidiyor.

Evet bu bende de böyle gözüküyor ama hangisinin yazılımını güncellersem yeniden başlatma sonrası diğerinin yeni bir sürücüsü çıkıyor ve yükledikçe devamlı böyle sürüp gidiyor.
O zaman hangisinde kadar verdiyseniz onda kalacaksınız. Studio sürücüsü genelde ayda, iki ayda bir falan güncellenir. Game Ready ise her büyük oyun çıkınca neredeyse.

Siz oyun oynuyorsanız Game Ready driver kurun. Recep Baltaş hocamın attığı ekran görüntüsündeki yerden Studio sürücüye tıklamadığınız sürece sürücü gelmez. Aynı anda hem Game Ready, hem de Studio sürücü kuramazsınız.

Geri
Yukarı