Nvidia Gaming Experience Alınmamış Oyunun Ayarlarını Görmek Mümkün Mü?

mwsg

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba, başlıktaki gibi. Nvidia Gaming Experience ile bilgisayara kurulu olmayan veya daha alınmamış bir oyunun hangi ayarlarda açılabileceğini görmem mümkün mü?

Oyun bilgisayara yüklü olmadıkça oyunu hangi ayarda açacağına dair bir bilgi sunmuyor sana. Yani mümkün değil, belki google'dan ararsan çıkar ama bulmak zor.

Oyunu satın aldıktan sonra bu araç bir işime yaramaz ki ben de yaparım ayarları o zaman gereksiz bir şey.

Benim amacım mesela GTA V'ye 180TL vermeden önce çalıştıracak mı eğer evetse hangi ayarlarda olduğunu görmek.

GT650M e GTA V güncelleştirmesi geldi fakat M yani mobil bir ekran kartı olduğu için GTA V gibi oyunlarda sorun çıkarıcağı kesin. Nvidia'ya ticket atarsanız ve kabul görürse fikriniz para ödülü dahi koparırsınız NVIDIA beyciğimden.

GT650M e GTA V güncelleştirmesi geldi fakat M yani mobil bir ekran kartı olduğu için GTA V gibi oyunlarda sorun çıkarıcağı kesin. Nvidia'ya ticket atarsanız ve kabul görürse fikriniz para ödülü dahi koparırsınız NVIDIA beyciğimden.

GTA V'yi zaten düşük/orta ayarlarda kaldırır herhalde ancak ben bunu bulmakla uğraşmak yerine direk programdan bakabilsem daha iyi olurdu. Ayrıca pek kullanılmayan ekran kartlarında araştırılsa bile bulmak zor olabiliyor.

Değil para ödülü vermek cevap vereceklerini bile sanmıyorum. Bu fikir onlara yüzlerce kez gitmiştir. Yapmadıklarına göre bir sebebi vardır herhalde.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı