Nvidia GeForce Experience Açılmıyor

Rifat111

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar bugün son güncellemeyi yükledikten sonra Nvidia GeForce "unable to connect Nvidia" diye hata vermeye başladı. Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar bugün son güncellemeyi yükledikten sonra Nvidia GeForce "unable to connect Nvidia" diye hata vermeye başladı. Yardımcı olursanız teşekkür ederim.
Unable to connect Nvidia tarzında bir hata vermiyor bende. Experiance açmaya çalışınca açılmıyor sadece bende. Çözümü bir önceki sürüme dönmek olabilir.

Aynı problem bende de var. Tıklıyorum ve hiçbir şey olmuyor. Ne bir hata, ne bir error. Sadece öyle duruyor ve açılmıyor. İlk indirdiğim gün bir kere açıldı. Daha sonra hiç açılmadı.

Aynı problem bende de var. Tıklıyorum ve hiçbir şey olmuyor. Ne bir hata, ne bir error. Sadece öyle duruyor ve açılmıyor. İlk indirdiğim gün bir kere açıldı. Daha sonra hiç açılmadı.
Aynen ya. Bismillah daha yeni kart aldık kurdum experiance'ı açıldı. Sonra girmeye çalışınca açılmıyor meret. Gelde kızma şimdi. Eski sürüme döneceğim galiba.

Aynı şey oldu. İlk önce açılmadı daha sonra hata vermeye başladı. Oyunları nasıl optimize edeceğim. :(

Aynen ya. Bismillah daha yeni kart aldık kurdum experiance'ı açıldı. Sonra girmeye çalışınca açılmıyor meret. Gelde kızma şimdi. Eski sürüme döneceğim galiba.
Eski sürüme nasıl döneceğim ?

Birebir aynı olay. 980Ti aldım, kurdum ve açıldı. Daha sonra açılmadı hiç. Acilen yeni sürüm gelmesi lazım.

Aynı şey oldu. İlk önce açılmadı daha sonra hata vermeye başladı. Oyunları nasıl optimize edeceğim. :(

Eski sürüme nasıl döneceğim ?

:( İnternette vardır sanırım eski sürümleri.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı