NVIDIA GeForce 310M darboğaz olmayacak işlemci tavsiyesi

Bütçe
500 TL
Görmemişim. RPG'a sokete sahip yani değişebilen bir işlemci RPG'a 989 soket işlemci bakmalısın baktığın işlemciler uyumsuz. Ama değeceğini pek sanmam ve uyacak işlemcileri bulmak zor olabilir.

Sağ olun teşekkürler, Intel i7 640 m destekliyor anladığım kadarı ile ama tam emin değilim biraz önceki arkadaşın dediği gibi bilgisayarcılara da fazla güvenmiyorum.

Sağ olun teşekkürler, Intel i7 640 m destekliyor anladığım kadarı ile ama tam emin değilim biraz önceki arkadaşın dediği gibi bilgisayarcılara da fazla güvenmiyorum.
CPU-Z 989 gösteriyor ama şuan kullandığınız işlemci İntel'in sitesinde 988 yazıyor bir gariplik var. @Recep Baltaş
Bir şey diyemem zira CPU-Z farklı gösteriyor İntel'in sitesi farklı gösteriyor.

Son düzenleme:
CPU-Z 989 gösteriyor ama şu an kullandığınız işlemci Intel'in sitesinde 988 yazıyor bir gariplik var. @Recep Baltaş

Aslında farklı bir forum sitesinde bununla ilgili Intel'in bu konuda kurnazlık yaptığını duydum mesela bazı işlemciler 1066 MHz hızındaki işlemciler istiyor ancak 1366 MHz hızındaki RAM'ler takıyor bunun gibi.
Aslında farklı bir forum sitesinde bununla ilgili Intel'in bu konuda kurnazlık yaptığını duydum mesela bazı işlemciler 1066 MHz hızındaki işlemciler istiyor ancak 1366 MHz hızındaki RAM'ler takıyor bunun gibi.
up

Son düzenleme:

Geri
Yukarı