nVidia GeForce 344.11 WHQL Grafik Sürücüsü

Makaleler
44
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
nVidia GTX900 serisi ürünlerinin desteği için Experience ve sürücüleri güncellemiş.

Yeni sürücünün getirdikleri:

GeForce 344.11 Driver
  • GeForce Game Ready Sürücüleri Yenilikleri
    • Yeni GeForce Game Ready sürücüsü olan sürüm 344.11 WHQL, GeForce sahiplerine en son oyun deneyimlerini sürdürme olanağı sağlar. Bu sürücü bugün lanse edilen dünyanın en gelişmiş GPU'ları GeForce GTX 980 ve GTX 970 içindir. NVIDIA G-SYNC Surround ekran desteği ile oyun deneyimi hiç olmadığı kadar gerçekçi ve yoğun olacak. Bu Game Ready WHQL sürücüsü ayrıca Borderlands: The Pre-Sequel, The Evil Within, F1 2014 ve Alien: İzolasyon dahil olmak üzere en beğenilen yeni oyunlarda mümkün olan en iyi oyun deneyimini yaşamanıza olanak sağlar.
  • Oyuna Hazır
    • Borderlands: The Pre-Sequel, The Evil Within, F1 2014 ve Alien: Isolation için en iyi oyun deneyimi.
  • Yeni GeForce GPU’lar
    • İkinci nesil Maxwell mimarisini temel alan yeni GeForce GTX 980 ve GTX 970 GPU'ları destekler.
  • Oyun Teknolojisi
    • G-SYNC teknolojisini ve NVIDIA G-SYNC Surround konfigürasyonlarını destekler.

upload_2014-9-19_17-32-15.png

Arkadaşlar sürücüyü kuramıyorum yalnız ben, geçen sefer ki gibi. 1024x768 ile bakıyorum ve yazıyorum şuan da. Hiç bir şekilde önceden kurulan sürücüler bile artık kurulmuyor. Grafik sürücüsünü kuramıyorum nedense.

Bu driver sadece GT/GTX 900 serisi ile mi uyumlu?
Hayır, önceki sürümlerle de uyumlu. Yani 9000GT'den itibaren.

Bu arada kurulum hatasını çözdüm. Bu hata sisteminde KOTA sistemi aktif olan kullanıcılarda ortaya çıkıyor. Kota Girişleri ekranından NT AUTHORITY\SYSTEM kullanıcısına boş alanın üstüne +5GB daha kota izni eklerseniz sorun çözülecek ve sürücüyü kurabileceksiniz.

Bende bu sürücüyü indiriyorum. Şimdi yeniden başlat geldi tıklıyorum ama başlatmıyor neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı