Nvidia GeForce 9500 GT iyi bi ekran kartı mı?

Angry Shady

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Öncelikle Nvidia GeForce 9500 GT Battlefield 3'ü medium ayarlarda açabilecek bir ekran kartı mı? Yoksa bu video sahte mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı şekilde bu ekran kartıyla GTA 5 falan oynamışlar. Bu cidden doğru mu? Öyleyse bende var ve bu videolara göre şuan ki ekran kartımdan daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
3-5 kuruş daha koyup 4670 al bence 2-3 kat daha iyi performans alırsın.
Sen konuyu yanlış anlamışsın.Arkadaş ekran kartı almak yerine mevcut kartının videodaki performansı verip veremeyeceğini soruyor.
Soruya gelecek olursak orada değişken çok şey olabilir.Kullandıkları işlemci büyük ihtimalle oldukça güçlü çünkü işlemci 10 FPS fark atabilir buda demek oluyor ki kullanılan sisteme göre performans değişebilir ancak çok da fazla fark edeceğini sanmıyorum bence o değerlerde de olmasa da yine de rahat oynarsın.

Gt serisi her zaman kötüdür. Onları I7 ile kullanırlar ama sen I3 ile kullanırsan 3 Fps üstüne çıkamazsın. Benim HD7730 mu vardı. İşlenci Athlon x2 6000+ (E-bay fiyatı 9 dolar). 3 Fps üstü alamadım.

Geri
Yukarı