Nvidia GeForce Experience "0x0003" hatası

Fatalis

Megapat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcısı
GTX1050 kullanıcısıyım, 1 senedir bu kartı kullanıyorum sürücülerimi sürekli olarak güncel tutuyorum şimdiye kadar hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. 2-3 gün önce karşılaştım, çözümünü aradım ancak çözüme ulaşamayınca DDU ile kaldırıp tekrar sürücü kurulumu yaptım ve düzeldi. 1 gün böyle sorunsuz kullandım bugün baktım yine GeForce Experince güncellemesi var, yaptı ve yine aynı. Ben her bu hatayı aldığımda tekrar tekrar DDU ile silip yeniden sürücü kurulumu mu yapacağım arkadaş? İşin daha kötüsü her GFE güncellemesi geldiğinde ben bu hatayı mı alacağım? Hatayı bilmeyen arkadaşlar için tam olarak hata şudur:

2019-08-30_01-22-47.png

Hatayı Nvidia destek sistemi ve forumlarından bildirin.
Mesela bir tane Rus aynı sorunu yaşadığını belirtmiş.
Ben bu yazılımı sistemime kurmuyorum. Bunun yerine Nvidia forum'unu yer imlerine ekledim. Haftalık olarak sürücü güncellemelerini kontrol ediyorum. Uygulama optimize etme seçeneği yüksek ayara çekmek dışında bir işe yaramıyor. Zaten video çeken biri değilim.

Son düzenleme:
Hatayı Nvidia destek sistemi ve forumlarından bildirin.
Mesela bir tane Rus aynı sorunu yaşadığını belirtmiş.
Ben bu yazılımı sistemime kurmuyorum. Bunun yerine Nvidia forum yerim imlerine ekledim. Haftalık olarak sürücü güncellemelerini kontrol ediyorum. Uygulama optimize etme seçeneği yüksek ayara çekmek dışında bir işe yaramıyor. Zaten video çeken biri değilim.

Uygulama optimize özelliğini ben de kullanmıyorum zaten hiçbir işe yaramıyor sadece lafta. Ben oyun içi screenshot alma özelliğini sıkça kullanıyorum, güncelleme de umurumda değil sadece screenshot özelliğine alıştığım için kullanmak istiyorum.

Uygulama optimize özelliğini ben de kullanmıyorum zaten hiçbir işe yaramıyor sadece lafta. Ben oyun içi screenshot alma özelliğini sıkça kullanıyorum, güncelleme de umurumda değil sadece screenshot özelliğine alıştığım için kullanmak istiyorum.
Aynı sorunu şu anda bende yaşıyorum. Grafik sürücüsünü güncelledim fakat uygulamaya giriş yapamıyorum. Video çekiyordum onun için düzeltmeye çalışıyorum. Siz sorunu çözebildiniz mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı