Nvidia Geforce Experience 3.7.0.81 Kurulum Programı Başarısız

Devka

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar başlığa yazdığım hatayı kurarken alıyorum. İnternette biraz araştırıp buldum 3.6'lı bir versiyonunu da kurarken aynı hatayı alıyorum sorun nedir? Ekran kartım bu arada GTX 1070 Asus Rog Strix OC Edition.

Ve ilginç olan ekstra bir durum da kurulamadı diyor fakat GeForce Experience kuruluyor fakat girdiğimde ise hiç bir şeye bağlanmıyor ayarlar kaydedilemedi falan diyor. Ne yaptıysam olmadı. Lütfen yardım edin. 6 saattir bu sorunu çözmekle uğraşıyorum ekran kartını fırlatıp atasım, çekiçle falan girişesim geliyor artık.

Hatanın ekran görüntüsü:

upload_2017-6-28_6-7-19.png

Yardıma mı ihtiyacın var yazılı olan linkteki tüm çözümleri denedim bir işe yaramadı. :)

Diğer hatanın ekran görüntüsü:

upload_2017-6-28_6-9-30.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir program aracılığı ile mi deniyorsun?
DDU ile sürücüyü kaldırıp buradan sürücüleri indirin.
Drivers | GeForce

DDU ile güvenli modda açtım, Nvidia'yı seçtim, seçeneklerden sadece iş ortaklarına tik koymadım, sürücüyü kaldır yeniden başlatma seçeneğini seçtim. Bunları yaptıktan sonra güvenli moddayken tekrar driverı yükledim tam olanı fakat GFE'ye tik koymadım. Temiz kuruluma tik koydum kurarken. Kurulum bittikten sonra ayriyeten Geforce Experience Setup'ını kurmaya çalıştım fakat yine olmadı.

Live Chat'ten canlı desteğe geçtim fakat bana kartı başka sisteme takın dediler, nasıl takayım? Başka bilgisayar yok ki evde.

Sistem özellikleriniz nedir? İşletim sisteminiz orijinal mı?
Windows 8'den yükseltme yaparak Windows 10'a geçtim fakat güncellemeleri yapamıyorum, onda da.

Sistemim:

• GTX 1070 ASUS Rog Strix OC Edition
  • i7 6700K Stock
  • Samsung 750 EVO 250GB (rapid mode açık)
  • WD Caviar Blue 1 TB HDD 7200Rpm
  • MSI Z170A Gaming M5 Anakart
  • HYPER 412s soğutucu
  • Zalman Z11 Plus kasa
  • FSP 750w 80+ Güç kaynağı

Arkadaşlar başlığa yazdığım hatayı kurarken alıyorum. İnternette biraz araştırıp buldum 3.6'lı bir versiyonunu da kurarken aynı hatayı alıyorum sorun nedir? Ekran kartım bu arada GTX 1070 Asus Rog Strix OC Edition.

Ve ilginç olan ekstra bir durum da kurulamadı diyor fakat GeForce Experience kuruluyor fakat girdiğimde ise hiç bir şeye bağlanmıyor ayarlar kaydedilemedi falan diyor. Ne yaptıysam olmadı. Lütfen yardım edin. 6 saattir bu sorunu çözmekle uğraşıyorum ekran kartını fırlatıp atasım, çekiçle falan girişesim geliyor artık.

Hatanın ekran görüntüsü:

Eki Görüntüle 244701

Yardıma mı ihtiyacın var yazılı olan linkteki tüm çözümleri denedim bir işe yaramadı. :)

Diğer hatanın ekran görüntüsü:

Eki Görüntüle 244702

Bir program aracılığı ile mi deniyorsun?
DDU ile sürücüyü kaldırıp buradan sürücüleri indirin.
Drivers | GeForce

Aynı ekran kartı işlemci bendede var aynı sorunu bende yaşıyorum. Keşfettigim bazı hatalarıda sizlere anlatıyım. Mesela şuan Nvidia Exp. güncel olmamasına ragmen eklran kartı sistemde gözüküyor ve oyunlarda kullanılıyor. Lakin Nvidia ile ilgili Driverlar Applicationlar felan herşeyi kaldırdıgımda birde ne göreyim ekran kartını sistem görmüyor Aygıt Yöneticisinde. Sorunu anlayamadım ne yaptıysam eski sürüm Nvidia driverları bile kuramamıştım. Sistem geri yükleme yaparak sorundan kurtuldum. Ondan sonra yine güncel Nvidia Exp kurulmamıştı lakin bir süre sonra anlamadım Nvidia Exp i güncellemeyi deneyeyim öylesine dedim yaptım ve güncellemişti. Lakin şimdi aynı sorunu tekrar yaşıyorum ve eskisi gibi ugraşmak istemiyorum bir çözümü olmalı bunun :(

Öncelikle emran kartı sürücüsünü kurduktan sonra asla silmeyin.
Bir program aracılığı ile değil, kendi websitesinden güncellemeleri yapın.
Bundan önce de DDU ile varolan sürücüleri silin. Daha da olmazsa Nvidia ile iletişime geçin.

İşletim sisteminiz orijinal mi?

Öncelikle emran kartı sürücüsünü kurduktan sonra asla silmeyin.
Bir program aracılığı ile değil, kendi websitesinden güncellemeleri yapın.
Bundan önce de DDU ile varolan sürücüleri silin. Daha da olmazsa Nvidia ile iletişime geçin.

Hocam öncelikle mesaj banım vardı çok özür dilerim yazamadım. İşletim sistemim orijinal evet.

DDU ile varolan sürücüleri ben silmiştim zaten. Güvenli Mod'da hem de. Sonra tekrar Güvenli Mod'dan çıkmadan orada kurmaya çalıştım tekrar kurulmadı. Tekrar sildim DDU ile ve yeniden başlattım bir de Normal Mod'da kurmaya çalıştım yine olmadı. Tüm verilerimi D diskine yedekleyip format atacağım bu Pazartesi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı