NVIDIA GeForce Experience freestyle çalışmıyor

SameTEX

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2 aydır NVIDIA GeForce Experience hiçbir oyunda freestyle özelliğini kullanamıyorum. Özellikle CS:GO oynarken bu özellik çok işime yarıyordu. Ancak çalışmıyor. NVIDIA'nın driver'ını sil yükle yaptım temiz kurulum yapıp olmadı sadece GeForce Experience'ı sildim tekrar yükledim yok. Her şeyi denedim ama olmadı ardından bir eski sürüm yükleyip yaptım ancak otomatik olarak ileri sürümü indirip kendi kendine kuruyor ne yapmalıyım? Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Otamatik güncellememesi lazım.NVIDIA GeForce Experience ayarlarında otamatik güncelleme seçeneği olabilir.Varsa kapatmayı dene.

Otamatik güncellememesi lazım.NVIDIA GeForce Experience ayarlarında otamatik güncelleme seçeneği olabilir.Varsa kapatmayı dene.
denedim kapatıyorum ama sonradan açtığımda tekrar otomatik güncelliyor en yeni sürümü tekrar kuruluyor vga driver ile ilgili bir sorun olabilir mi

Beyler aynı sorunu yaşıyorum çözemedim yeni başlık açmayayım dedim. Oyun filtresine bastığımda "Hata Oluştu" diyor. Çözümünü bilen yazarsa sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı