NVIDIA GeForce Experience Gerekli mi?

Otomatik olarak optimize etmesini kapatabilirsiniz. Ayarlar kısmında, Oyunlar ve Uygulamalar bölümünde.

Ayarlar.png

Kesinlikle gerekli güncellemeler oradan yapılıyor ve video çekmek, yayıp yapmak hatta anında yakalama özelliği var çok iyi. En iyi kısmı ise freestyle özelliği var oyunlarınızı oyundan bağımsız bir şekilde canlılığını arttırıp FPS kaybetmeden görüntü kalitesini 1.5X 2X kat arttırabiliyorsunuz.

Game Ready Driver'ını kurdum ama Experience'ı kaldıracağım sanırım. Oyun ayarlarım bozuldu :D
İhtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız oyun ayarlarını değiştirtmeden de kullanabilirsiniz.

Otomatik olarak optimize etmesini kapatabilirsiniz. Ayarlar kısmında, Oyunlar ve Uygulamalar bölümünde.

Eki Görüntüle 1065717
İhtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız oyun ayarlarını değiştirtmeden de kullanabilirsiniz.
Uygulama zaten her oyunu desteklemiyor, bu ayarı da biliyordum ama bilgisayarda yer kaplamasının manasız olduğunu düşündüm ve sildim. Teşekkür ederim mesajlarınız için, FPS göstermek için bilgisayarda tutabilirdim sadece ama o iş için de Afterburner kullanıyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı