Nvidia GeForce Experience Nedir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emircann

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Nvidia güncellemesini yapınca bu program geldi. Bu program üzerinden oyun optimizasyonu çok basit bir duruma geliyor. Ben bunu kullanırsam oyunlarda daha iyi performans sağlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu program eski Nvidia'ları sildi. Yenilerini yükledi. Bu pc'yi yavaşlatır mı? Yada optimizasyona uğrayan oyunlar daha çok performans ister mi? Yoksa oyunları aynı işletim sisteminde daha çok performans isteyen grafikleri otomatik olarak arttırır mı?

Sürücülerini yeni çıkanları ile günceller. Bilgisayarına olumsuz bir yanı olmaz. Oyunlarda bilgisayarının performansı artar. Grafikleri arttırmaz. Daha yüksek fps ile oynayabilmeni sağlar. Grafik kalitesini oyun ayarlarından yapabilirsin.

Ben Assasin Creed 4 de 25 30 fps alıyorum. Optimize edip oynarsam, 35 40 alır mı ?

Çok abartma istersen. Bir program yükledin diye 10 fps artışı olmaz boşuna bekleme.
Biliyorsun değil mi program bilgisayarın için uygun olan ayarlara alıyor yani 35 40'tan bile fazla fps alabilir.
Kanıt ise Crysis 3't ultimate ayarlarda 59 fps alıyorum optimize edince 100 fps'ye kadar çıkıyor.
Lütfen insanlara tam bilmediğiniz konularda yardım etmeye kalkmayınız.

Evet arkadaş haklı. Oyunları pc özelliklerine göre optimize ederek o sistemde alınabilecek en yüksek fps'ye çıkmanızı sağlamaya yönelik bir program.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı