Çözüm NVIDIA GeForce Experince Shadow Play kayboldu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaan1122

Hectopat
Nvidia geforce experince'yi açtım ve shadow play'in olmadığını fark ettim. Nasıl geri getirebilirim? Yardım ederseniz sevinirim.

79.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bazen program kendisini arka plan da güncelliyor. Büyük ihtimal güncellerken kaldırmıştır ve daha sonra da kurulum da bir sorundan dolayı kurulmamıştır. Sen Nvdia'nın sayfasından tekrar indir ve kur.

Dediklerini yaptım. Programın en güncel sürümünü indirdim ve kurarken şöyle bir hata ile karşılaştım;
Task Scheduler'ı(Görev Zamanlayıcısı) aktif etmelisin.

Aktif etmek için;
İlk önce bilgisayarın arama bölümüne "Hizmetler" yazarak. Hizmetler bölümüne gir.

1.png

Daha sonra açılan penceren "Görev Zamanlayıcısı"nı bul ve sağ tıklayarak "Başlat" komutunu ver.

2.png

Bundan sonra Geforce Experience'ı kurabilirsin.
:)

Task Scheduler'ı(Görev Zamanlayıcısı) aktif etmelisin.

Aktif etmek için;
İlk önce bilgisayarın arama bölümüne "Hizmetler" yazarak. Hizmetler bölümüne gir.

Eki Görüntüle 206576

Daha sonra açılan penceren "Görev Zamanlayıcısı"nı bul ve sağ tıklayarak "Başlat" komutunu ver.

Eki Görüntüle 206578

Bundan sonra Geforce Experience'ı kurabilirsin.
:)
Allah senden razı olsun. :D O kadar uğraştım, heryere yazdım ama senin gibi açıkça anlatan biri çıkmadı. Teşekkürler. :neo:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı