nVidia Geforce GT 740M Call of Duty: Advanced Warfare Oynatır mı?

Diğer sistem bileşenlerinin özellikleri: İntel i7 4702MQ işlemci , 8 GB Ram , 1 TB HDD+8GB SSD , Windows 8.1

Bu özelliklerle oynayabilir miyim?

Oyunda 50 fps alırsın ekran kartı daha iyi olsa 70 fps alırsın kasmaz grafik ayarını 720 p yap kasmasın benim PC düşük ekran kartı iyi 4.Nesil İ3 4000M + Nvidia GeForce 745M + 4GB RAM + 500GB HDD Windows 8.1 update 1'li PC var bende çoğu oyunda hızlı.

Call of Duty Advanced Warfareyi benim bilgisayarım kasıyor biraz ya:

Sistemim: 4GB RAM, HD6850 Ekran kartı, İ3 işlemci. Bu sistem olmasına rağmen oyunda biraz kasma var bütün ayarlar en düşük seviyede kasmayı nasıl kaldırabilirim?

Call of Duty Advanced Warfareyi benim bilgisayarım kasıyor biraz ya:

Sistemim: 4GB RAM, HD6850 Ekran kartı, İ3 işlemci. Bu sistem olmasına rağmen oyunda biraz kasma var bütün ayarlar en düşük seviyede kasmayı nasıl kaldırabilirim?
4GB RAM ile çalışıyor mu ? öyleyse satın alıyım benim sistemim şöyle ;
İntel i5 4200U işlemci 2.30ghz
RAM 4GB DDR3 1600mhz
Ekran kartı nvidia gt720M
RAM den kaybettiğim için almak istemedim oyunu eğer siz 4GB ile çalıştırıyorsanız detaylı bir bilgi verebilir misiniz ? hata vermedi mi ?

Diğer sistem bileşenlerinin özellikleri: İntel i7 4702MQ işlemci , 8 GB Ram , 1 TB HDD+8GB SSD , Windows 8.1

Bu özelliklerle oynayabilir miyim?
Rahatlıkla oynayabilirsiniz. Size bir kolay yol önermek isterim Umarım reklam yüzünden ceza almam. Can you run it sitesinden istediğiniz oyunun sistem gereksinimlerine bakıp hatta test ettirebilirsiniz ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı