NVIDIA GeForce GTX 1080 OpenCL Performansı

@Serkan Doğan kullanıcı haberleri sayfasının yarısı senin konularınla dolu ve kaynak olarak gösterdiğin site kendi siten.
Bir haber var kaynak kim "BEN". Yani asıl alıntı yaptığın kaynak siteyi göstermiyorsun. Bu bana hiç etik gelmiyor.
Anlıyorum heveslisin bir şeylere ama biraz abartı oluyor bu kadarı. Ben rahatsız oldum ve seni "göz ardı et" seçeneği ile yok sayıyorum. Keyifli forumlar dilerim.

@Serkan Doğan kullanıcı haberleri sayfasının yarısı senin konularınla dolu ve kaynak olarak gösterdiğin site kendi siten.
Bir haber var kaynak kim "BEN". Yani asıl alıntı yaptığın kaynak siteyi göstermiyorsun. Bu bana hiç etik gelmiyor.
Anlıyorum heveslisin bir şeylere ama biraz abartı oluyor bu kadarı. Ben rahatsız oldum ve seni "göz ardı et" seçeneği ile yok sayıyorum. Keyifli forumlar dilerim.
Kaynaklar belli. Wccftech, guru3d, videocardz,tweaktown, tomshardware, anadtech gibi siteler. Bundan sonra kaynakta koyarım. Ayrıca Technopat'ın haberlerinde de kaynak mevcut değil. Technopat'ı da mı göz ardı edeceğiz. Ama seçim sizin. Size de iyi forumlar.

Skorlara baktım şimdi bazı testlerde önde bazılarında geride büyük fark derken bütün testlerde fark atmamış ki.
Henüz daha stabil sürücüsü yok kartın. Ayrıca OpenCL test programı da güncel değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı