Nvidia GeForce GTX 745 vs Nvidia GeForce GTX 950M

Bartu Cihan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce GTX 745 olan bir masaüstü PC mi almalıyım yoksa GTX 950M olan bir laptop mu karar veremedim. Amacım oyunları rahat bir şekilde oynamak bilgisayar toplamayı çok isterdim fakat imkanım yok çünkü sistemi elden taksit ile alacağım kredi kartı kullanmıyorum ve peşin alma gibi bir imkanımda malasef yok. Sistemi bimeks'ten alacağım orda da bilgisayar parçaları mevcut değil o yüzden bu iksinden birini almak istiyorum. Karar veremedim GTA 5, League Of Legends, Shadow Of Mordor, Ryse Son Of Rome gibi oyunları Orta-High ayarlarda rahat bir şekilde oynamak istiyorum. O yüzden yardımcı olursanız sevinirim özellikle @Recep Baltaş bi yardımcı olursan sevinirim abi kolay gelsin.

HP Pavilion 500-502nt (L2N63EA) Intel 2 TB Masaüstü Bilgisayar Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Acer Aspire VN7-571G-52ZY (NX.MUXEY.005) Intel Core i5 Notebook Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Son düzenleyen: Moderatör:
3000 TL'ye o sistemlerden daha iyi sistem toplarsın ikisini de alma bekle buradan sana sistem önerirler.
Adsız.png
Pek sistem toplamaktan anlayan birisi değilim ama o fiyata alacak olsam kendime böyle bir sistem toplayabilirdim. Gerçi anakart konusunda kararsız kaldım biraz.

Son düzenleme:
3000 TL'ye o sistemlerden daha iyi sistem toplarsın ikisini de alma bekle buradan sana sistem önerirler.
Eki Görüntüle 123139
Pek sistem toplamaktan anlayan birisi değilim ama o fiyata alacak olsam kendime böyle bir sistem toplayabilirdim. Gerçi anakart konusunda kararsız kaldım biraz.
Malasef sistem toplama gibi bir imkanım olmadığını konuda belirttim.

Acer ve HP'nin Pavilion serisini pek tavsiye etmiyoruz ısınma ve bir takım sorunlardan dolayı. Bütçenizi belirleyin ve buradan notebook seçimi yapın.
Dizüstü PC Tavsiyeleri – Kasım 2015 - Technopat
Dizüstü modellere göz attım fakat orda yer alan modeller bimeks mağazasında mevcut değil benim cevabını almak istediğim soru bu 2 bilgisayardan hangisini almalıyım? Oyun performansı olarak GTX 745 mi, GTX 950M mi daha çok performans verir bunu öğrenmem gerek. @JaroxJamaica

GTX 950M daha performanslı olacaktır. Ama almanı önermem. Sinerji Bilgisayar'dan hazır sistemlere bakabilirsin. Çok daha fazla performans alırsın bu şekilde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı