NVIDIA GeForce GTX980Ti gösterildi!

Bu sene Computex etkinliğinde hem EVGA, hem de ASUS NVIDIA GeForce GTX980Ti’yi görücülere sundu. EVGA, NVIDIA GeForce GTX980Ti’yi 6 farklı model olarak alıcılara tanıtırken, bu modeller Normal, Superclocked, Superclocked/ACX2.0+, Superclocked+/ACX2.0+/Backplate, Classified Edition ve HydroCopper Edition olarak açıklandı. DDR5 ve 6GB olarak sunulacak olan NVIDIA GeForce GTX980Ti, Titan-X’ten biraz daha yavaş çalışacak ve 384-bit iç yüze sahip olacak. 799 dolar civarında bir fiyata sahip olacak. Evga niye coşturmuş :D

KAYNAK: LEADERGAMER

NVIDIA GeForce GTX980Ti gösterildi!

Son düzenleme:
Öyle görünüyor. Bir de az önce size bir şey danıştım görmediniz mi konuyu üstat
Mesajınızı gördüm, ancak biliyorsunuz ki konuda farklı mesaj yazmak yasak. Tıpkı şu anda yaptığım gibi.:morgöz:

Temiz kurulum yaparak deneyin, ben de öncesinde o tarz bi hata almıştım, temiz kurulum çözüm olmuştu.
olmazsa kurulu olan driver'ı tamamen kaldırıp güncel olanı elle temiz kurulum şeklinde kurun.

An itibariyle tek GPU'lu kral 980 Ti.(y)
Bakalım AMD'ciğim bunun altında kalmamak için kaç tane baraj kurutacak.:D
250 TDP değeri var bu kartın AMD ise 300 W civarı olucaktır ama şimdi gelip Nvidia daha az elektrik çekiyor gibi şeyler yazarlar onlar ayrı bir dünyada zaten. R9 390X'den çok umutluyum bakalım neler yapabilecek.

250 TDP değeri var bu kartın AMD ise 300 W civarı olucaktır ama şimdi gelip Nvidia daha az elektrik çekiyor gibi şeyler yazarlar onlar ayrı bir dünyada zaten. R9 390X'den çok umutluyum bakalım neler yapabilecek.
Yüzlerce, binlerce TL fark ferdiğimiz donanımlar arasında ne kadar performans farkı var? Örneğin çoğu kartlara %10 gibi performans farkına bin TL civarında fazla veriyoruz, nede?

Sonuç itibariyle AMD Nvidia'dan 2 kat güç tüketmiyor ama o ufak denilecek farkı o ufak dediğimiz performans farkları gibi düşünebiliriz, ki öyle zaten.

Bu kutsal (kıymetli) gecede AMD'nin çıkaracağı yeni kartlarla Nevidia'yı her yönden ezmesi için dua edeceğim. Bu vesile ile çok daha fazla performansa daha az TL'ye sahip olacağız.(y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı