Çözüldü NVIDIA GeForce Now Android kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Emily Kaldwin

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Karnaca
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T7 V21.8

*7,3" QHD 2560x1440 165Hz %100 sRGB IPS Mat LED
Intel® Tiger Lake Core™ i7-11800H 8C/16T; 24MB L3; 8GT/s; 2.3GHz - 4.6GHz; 45W; *10nm SuperFin
*Mobile Intel® HM570 Chipset
*nVIDIA® GeForce® RTX3070 Max-Performance 8GB GDDR6 256-Bit DX12
*64GB (2x32GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
*2TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4 (7000 MB/s - 5200 MB/s)
Meslek
Grafik Tasarımcısı
NVIDIA GeForce Now'u PC'de kullandım ve mükemmel bir sonuç aldım. (25MB download, 6MB upload-CAT 6)

Kullanımdan çok memnun kaldım ve fiyatın da beklenenden ciddi derecede düşük olduğunu görünce 1 yıllık 36TL olan paketi satın aldım.

Şimdi de tam anlamıyla kullanmak için bir Gamepad alıp telefon üzerinden istediğim yerde kullanmak istiyorum.
(Red mi Note 7- Turkcell operatör)

Uygulamayı yükledim ve ne zaman girersem gireyim hem mobil bağlantı da hem 5G Wi-Fi'da "can't connect to NVIDIA. Try again later. " Şeklinde bir dönüş alıyorum bu uygulamayı nasıl kullanabilirim?
Bir de uygulamayı halledince ucuz ama güzel bir Gamepad lazım. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uygulama sıkıntılı muhtemelen Nvidia güncelleme vericektir ben de bir defa oyunların olduğu kısma girdi o zaman da oyna diyince siyah ekranda kalıyor ben daha oynayabileni görmedim.
Kardeşim ben sorunu çözdüm;
Telefon Dilini İngilizce yap
Nvidia Geforce Now ı sil
Tekrar yükle
Tekrar giriş yap
Büyük ihtimalle olacak
Uygulama sıkıntılı muhtemelen Nvidia güncelleme vericektir ben de bir defa oyunların olduğu kısma girdi o zaman da oyna diyince siyah ekranda kalıyor ben daha oynayabileni görmedim.
Kardeşim ben sorunu çözdüm;
Telefon Dilini İngilizce yap
Nvidia Geforce Now ı sil
Tekrar yükle
Tekrar giriş yap
Büyük ihtimalle olacak

Çözüm
Sorun çözüldü çok teşekkür ederim.
Peki gamepad olarak bu nasıldır iş görür mü?
Gamepad değilmiş attığım link ben de sevindiydim ucuza buldum diye :p

Son düzenleme:

Gamepad değilmiş attığım link ben de sevindiydim ucuza buldum diye :p
kablolu gamepad alma görmüyo geforce da onunla uğraşıyorum kaç gündür çözümünü de bilen yok

kablolu gamepad alma görmüyo geforce da onunla uğraşıyorum kaç gündür çözümünü de bilen yok
Ben android gamepad aldım kablosuz telefonda çalışıyor pc'de de bir sıkıntısı yok kablolu veya kablosuz.
Aldığım ürün bu. (ürünün kullanma klavuzu hatalı "home+A" 3sn bekletilerek bluetooth moduna geçiyor)

@SoulFly(Ayberk), cihazın varsayılan dilini İngilizce yapmadan çözemiyor muyuz (küçük birisinin tabletinde uygulamayı kullanmayı deneyeceğim de)?
Ben ilk kullandığımda ingilizce yapmıştım ama şuan cihazın varsayılan dili ingilizce olmamasına rağmen kullanıyorum sizde deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı