NVIDIA GeForce NOW güvenli mi?

Geforce now dediğiniz sistem , size satın aldığınız bir oyunu eğer herhangi bir nedenden, kötü bilgisayardan dolayı oynayamıyorsanız bu siteye abone oluyorsunuz ve internet aracılığıyla size yüksek sistem ile (iddia ettikleri bu ne kadar doğru tartışılır) oyununuzu oynamanızı sağlıyor ister telefondan,tabletten sadece internet ve satın aldığınız bir oyun ile akıcı bir şekilde oynuyorsunuz.

Geforce now global bir sistem ge sahibi da NVİDİA , yani güvenilirlik konusunda hiç bir sıkıntı yok dolandırıcı falan değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sizin ekran kartınız nedir ona göre konuşalım. Ekran kartınız örneğin Nvidia RTX 30 ve 40 lı serilerdense ona göre daha düşük FPS alabilirsiniz GFN'de. (Türkiye serverlarında en yüksek 2080 veriyor) Ama bilgisayarınızda harici bir ekran kartı yoksa veya 2080'den eskiyse mesela o zaman sizin bilgisayarınıza göre FPS artırıyor diyebiliriz.
Ekran kartım ne yazık ki iyi değil.

Kanka, olay beni güçlü bir bilgisayara bağlıyor. O FPS arttırıyor mu?

Eğer oyunu oynatmayacak bir bilgisayara sahipseniz GeForce NOW ile oynayabilirsiniz ancak ne kadar kaliteli oyun deneyimi olacağı da tartışılır.

Ekran kartım ne yazık ki iyi değil.

Tamam zaten bu yüzden GeForce NOW var. Bilgisayarınızın ekran kartına bağlı değil. Uygulamayı düzgün açabilen bir bilgisayarınız, tabletiniz, telefonunuz vs varsa ve internet hızınız da en az 25-30 Mbps download ve 5-8 Mbps upload ise (ve siz GFN'de oyun oynarken interneti kullanan çok fazla kişi yoksa) GFN ile Steam, Epic, Ubisoft vs de satın almış olduğunuz oyunları (GFN kütüphanesinde o oyun varsa) oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı