NVIDIA GeForce Now mouse delay olması ve gecikmesi artık yok!

İşletim sistemi
Windows 10

Exelust

Decapat
GeForce Now'da CS:GO girip rek atayım diyorum fareyi çevirince ekranın dönmesi iki saat oluyor. Alışılmışın dışına çıkın! Bu çözüm klasik indirme hızını ayarlama değil. Oyunun dosyalarına giriyorsunuz. GeForce Now streamerı buluyoruz.

"Nv-gfn-accelerator=DX yazan yerde 12'yi artırabildiğiniz kadar arttırın!

Göreceksiniz, gecikme ve delay bitecek!

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce NOW'da CS:GO girip rek atayım diyorum fareyi çevirince ekranın dönmesi iki saat oluyor. Alışılmışın dışına çıkın! Bu çözüm klasik indirme hızını ayarlama değil. Oyunun dosyalarına giriyorsunuz. GeForce Now streamerı buluyoruz.

Geforcenowstreamer bende bir tane var oda json dosyası değil. Daha açıklayıcı anlatır mısın?

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    23,8 KB · Görüntüleme: 163
GeForce NOW. Json adlı dosya üzerinden o işlemi yapabilirsiniz. Yeni gelen güncellemeler ile birlikte o dosyanın adı değişti.

Not defteriyle açtım ve girdim. bende DX11 yazıyor. Arkadaş onu yükseltebildiğiniz kadar yükseltin demiş ancak tam anlamadım.
GeForce Now'da CS:GO girip rek atayım diyorum fareyi çevirince ekranın dönmesi iki saat oluyor. Alışılmışın dışına çıkın! Bu çözüm klasik indirme hızını ayarlama değil. Oyunun dosyalarına giriyorsunuz. GeForce Now streamerı buluyoruz.

Yükseltebildiğiniz kadar yükseltin derken ne demek istedin? Bende DX11 yazıyor. Onu 12'mi yapmam lazım?

Son düzenleme:
Not defteriyle açtım ve girdim. Bende DX11 yazıyor. Arkadaş onu yükseltebildiğiniz kadar yükseltin demiş ancak tam anlamadım.

Yükseltebildiğiniz kadar yükseltin derken ne demek istedin? Bende DX11 yazıyor. Onu 12'mi yapmam lazım?

Ben de anlamadım onu eğer çözdüyseniz bana da anlatır mısınız 12 yaptım ama bir şey değişmedi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı