NVIDIA GeForce Now Oyun Açılmıyor

Arcahan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba;
Dizüstü bilgisayarımda GeForce Now'u denemek istiyorum fakat hiçbir şekilde oyuna giremiyorum.
  • Acer Aspire 7750 g.
  • Intel i5 2450M 2.5 GHz.
  • AMD Radeon HD 7670M 2 GB VRAM.
  • 6 GB DDR3 RAM.
  • 500 GB HDD.
  • 17.3 ekran.
Lütfen yardımlarınızı bekliyorum lütfen...

GeForce Now uygulaması açılıyor. Oyun kitaplığındaki oyuna basıp açıyorum. Ardından oyun geliyor. Bağlantı kontrol ediliyor deniliyor. Sonra kareli kareli ekran gelmesi gerekiyor fakat kareli ekran ve oyun da açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Video çektim fakat buraya atamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Speed test yapıp sonuçlarını yazılı olarak atar mısın?

GeForce Now daha çok internet ile ilgili. Mümkünse internete kablolu bağlanmanızı tavsiye ederim.

Speed test yapıp sonuçlarını yazılı olarak atar mısın?
Speed Test dediğiniz internet hızı ise, internetim 100 MB, ona rağmen açılmıyor valla anlamadım.
GeForce Now daha çok internet ile ilgili. Mümkünse internete kablolu bağlanmanızı tavsiye ederim.
Merhaba, onu da denedim fakat sonuç yine aynı valla. Streaming sistemde ilk açılmayan bilgisayar benimkidir herhalde.

Speed test dediğiniz internet hızı ise internetim 100 mb ona rağmen açılmıyor valla anlamadım

Merhaba onu da denedim fakat sonuç yine aynı valla streaming sistemde ilk açılmayan bilgisayar benimkidir herhalde
Mail atarak konuşabilirsiniz. Ayrıca bedava olan sürümde 500 kişi sırası var, yani müsait değilse seni sıraya koymaz koysa bile uzun sürer. Bende bedava sürümünde bunu yaşadım sıraya girmesi 25dk sürdü sıra çok ağır gidiyor diye aldım hemen 3 ay bedava.

Merhaba;
Dizüstü bilgisayarımda GeForce Now'u denemek istiyorum fakat hiçbir şekilde oyuna giremiyorum.
  • Acer Aspire 7750 g.
  • Intel i5 2450M 2.5 GHz.
  • AMD Radeon HD 7670M 2 GB VRAM.
  • 6 GB DDR3 RAM.
  • 500 GB HDD.
  • 17.3 ekran.
Lütfen yardımlarınızı bekliyorum lütfen...

GeForce Now uygulaması açılıyor. Oyun kitaplığındaki oyuna basıp açıyorum. Ardından oyun geliyor. Bağlantı kontrol ediliyor deniliyor. Sonra kareli kareli ekran gelmesi gerekiyor fakat kareli ekran ve oyun da açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Video çektim fakat buraya atamıyorum.
İnternet ile alakalıdır.

Lütfen formu iyi araştıralım. Daha önce bu sitede birkaç kez açılmış olan konulara cevap olarak bende yazmıştım sorunun bendede olduğunu ve bir çözüm videosu gönderdim.

Özellikle belirteyim videoda belirtilen adımları yapan bazı kullanıcılar giriş yapamadıklarını problemin devam ettiğini belirtti örneğin bir kullanıcı gamepadini çıkartıp denediğini problemin kalmadığını belirtti halbuki benim belirttiğim çözümü denemiş olmamıştı. Diğer konuları inceleyip videomu görebilirsiniz.

İnternetle alakalı hususa gelecek olursak. Evet internetle alakalı bağlantı kurulması problemi olabiliyor fakat genelde oyunda kasılma pikselleşme sorunlarıyla kendini gösteriyor. Benim bağlantım lokasyon kaynaklı adls 24 mb yarış oyunu olmasına rağmen çok az bağlantı problemi yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı