Nvidia GeForce RTX 2070 Fiyatı Ve Çıkış Tarihi Açıklandı

En son bunu ismarladim gelince alindi yazarim. Aslinda özellikle konusunu actigim seylerin hepsinde resmini cekip "Tesekkürler Technopat" isimli bir post-it kagidi yazarim sana denk gelmemis sanirim :)

5-6 sistemin özelliklerini ve resimlerini isteriz:dikkatli:

Özellikle kasalarının içi, dışı ve düzeni:)

En azindan alindi yazim resimlerini yapistirabilirsin. :)
1.jpg

5-6 sistemin özelliklerini ve resimlerini isteriz:dikkatli:

Özellikle kasalarının içi, dışı ve düzeni:)
Su an önünde oturdugum ve %90 siklikla kullandigim sistem :)

IMG_20180927_170655_resized_20180927_050724966.jpg

Bodrum kata indigim zaman masaüstü sistemlerimin resmini cekerim, icini falan acip düzenini cekmeye falan ugrasamam ama kusura bakma :)

Sevgiler :)

Kullanici incelemelerin de konu basligi alindi olacakti. Eheheheh. :D
Vallahi inceleme yapmadigim icin ugrasamiyacagim :) Ama lamba hastaligim var biraz Manker'den tut Cree serisine kadar belki 40 tane lambam var (Daha sogrusu vardi kullanip kullanip satiyorum) en azi 2000 euro harcamisimdir lambalara ayrica su lambayi cok istiyorum be ya siradaki bu olacak umarim... :)
Laptop dehset be ya GT serisi mi o?
Evet GT72S-6QE ayrica Technopat burada incelemesini yapmisti.
Ne oldu be ya? :)

Vallahi inceleme yapmadigim icin ugrasamiyacagim :) Ama lamba hastaligim var biraz Manker'den tut Cree serisine kadar belki 40 tane lambam var (Daha sogrusu vardi kullanip kullanip satiyorum) en azi 2000 euro harcamisimdir lambalara ayrica su lambayi cok istiyorum be ya siradaki bu olacak umarim... :)

Evet GT72S-6QE ayrica Technopat burada incelemesini yapmisti.

Ne oldu be ya? :)
O laptop da klavyenin ustu isiniyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı