Nvidia Gforce 7300 gt yerine yeni ekran kartı

Anakartınızın marka ve modeli istenmiş ancak belirtmemişsiniz. Seni üzmek gibi olmasın ama sistemin iyi falan değil :D

Yanlış düşünüyorsun orta derece bir kart aldığını düşün. Anakart-CPU-RAM 3'lüsü değiştirdiğini farz et.
O orta derece kart ana yetmeyecek ve 2. el olarak atıp yeni bir kart almak isteyeceksin.
2. el olarak atarken zarar edeceksin.

5000 serisi bir kartı neden alıyorsun ki :D 7000 serisi kart varken.

Zaten 3'lüyü değiştirmek için gerekli olan parayı toplaman biraz zaman alacaktır diye düşünüyorum.
En azından, o süre zarfında adam akıllı oyununu oynarsın.

5000 serisi kartı mı yüksek fiyattan satması kolay yoksa 7000 mi ? Düşün.
Yeni nesil bir kartı, var olan fiyatından fazla aşağı inmeden daha kolay satabilirsin, internet üzerinden.

Anakartınızın marka ve modeli istenmiş ancak belirtmemişsiniz. Seni üzmek gibi olmasın ama sistemin iyi falan değil :D

Yanlış düşünüyorsun orta derece bir kart aldığını düşün. Anakart-CPU-RAM 3'lüsü değiştirdiğini farz et.
O orta derece kart ana yetmeyecek ve 2. el olarak atıp yeni bir kart almak isteyeceksin.
2. el olarak atarken zarar edeceksin.

5000 serisi bir kartı neden alıyorsun ki :D 7000 serisi kart varken.

Zaten 3'lüyü değiştirmek için gerekli olan parayı toplaman biraz zaman alacaktır diye düşünüyorum.
En azından, o süre zarfında adam akıllı oyununu oynarsın.

5000 serisi kartı mı yüksek fiyattan satması kolay yoksa 7000 mi ? Düşün.
Yeni nesil bir kartı, var olan fiyatından fazla aşağı inmeden daha kolay satabilirsin, internet üzerinden.

Anakart kutumun üzerinde asus M2N yazıyor. Modeli bu galiba. Ben dediğim gibi dota ve team çok oynarım onun dışında şuan için diğer oyunlar önemli değil. O yüzden yükseltmek istiyorum ekran kartını ve rami. dediğim oyunlar içinde yeterli olacktır sanırım diye düşünüyorum? Sizce?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı