Çözüldü "NVIDIA GPU'ya bağlı bir ekran kullanmıyorsunuz" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AliDönmez

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB 2666mhz DDR4
SSD veya HDD modeli
500GB m.2 ssd Samsung
Ekran kartı
Nvidia GTX1660Ti
İşlemci
İ5 9300H
Selam. GeForce kontrol paneline girmek istediğimde bu hata ile karşılaşıyorum dizüstü kullanıyorum ne yapmam lazım AC Valhalla oynarken GPU 90 dereceye çıkıyor oradan ayar yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Olay gücellikten ziyade doğru sürücüyü kurmak, eski dizüstülerde bir noktadan sonra yeni sürücüler uyumsuzluk sorunları yaratabiliyor. O nedenle sorun çıktığında o ürün modeli için olan eski sürücüleri kurmak gerekebiliyor. Ürünün sitesinden diye belirtmemin amacı o, eğer Windows Update ile veya Intel veya Nividia'nın sitesinden sürücü indirirseniz, sorun düzelmeyebilir.
Olay gücellikten ziyade doğru sürücüyü kurmak, eski dizüstülerde bir noktadan sonra yeni sürücüler uyumsuzluk sorunları yaratabiliyor. O nedenle sorun çıktığında o ürün modeli için olan eski sürücüleri kurmak gerekebiliyor. Ürünün sitesinden diye belirtmemin amacı o, eğer Windows Update ile veya Intel veya Nividia'nın sitesinden sürücü indirirseniz, sorun düzelmeyebilir.

Çözüm
Evet dediğinize baktım hp nin sitesinde daha eski bir sürücü yü gösteriyor bilgisayarım için onu kuracağım teşekkür ederim ilgilendiğiniz için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı