NVIDIA grafik sürücüsü güncellemeleri performansı düşürüyor mu?

SeniYazdım

Hectopat
Ekran kartım 1650 mobil, her zaman da güncellerim. Bu tarz şeyler duymuştum: Güncellemelerle eski kartların performansı düşüyor falan, bilgili olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin kartınız eski değil ki zaten :) WHQL logolu olanları indirirseniz sorun çıkma ihtimali daha az olur. 940MX ile benim düşünmem lazım normalde güncellemeleri :)

Ekran kartım 1650 mobil, her zaman da güncellerim. Bu tarz şeyler duymuştum: Güncellemelerle eski kartların performansı düşüyor falan, bilgili olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
Merhabalar

Öncelikle sürücü güncellemeleri performansı düşürmez genellikle hataların düzeltilmesi için yapılan bir işlemdir.Mobil ekran kartları masaüstü ekranlara nazaran her zaman düşük performans sağlar

GTX 1050 vardı bende eskiden mobildi o da onda böyle bir sürücü hatası yaşamıştım eski bir sürüm vardı ona dönünce drop falan girmiyordu mesela o yüzden sordum cevaplarınız için teşekkür ederim.
(Şu an CS:GO'da yiyorum mesela drop sıcaklıklar falan her şey normal olmasına rağmen)

Geri
Yukarı