Çözüldü 'NVIDIA grafik sürücüsü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değil'

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Immortal Wolf

Centipat
Herkese selam. Önceden de bu hatayı alıyordum ve buraya yazmıştım sağ olsun bir arkadaş yardım etmişti. Ancak şu an aynı hatayı yine alıyorum "bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir." Bu hatayı bilen birisi cevaplarsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GT 730'un 3 farklı sürümü var, Fermi DDR3, Kepler DDR3 ve Kepler GDDR5. Eğer Fermi karta sahipseniz hiçbir şekilde 391.35'ten yüksek bir sürümü kuramazsınız, çünkü 391.35'ten sonraki sürücüler Fermi desteğini kesmiş durumda.
391.35 sürücüsünü deneyin.
DDU ile NVIDIA kaldırıp sistemi yeniden başlatın. Sonrada bu sürücüyü yüklemeyi deneyin.
Sorun devam ederse, sürücü dosyalarını bir klasöre çıkartın. Aygıt yöneticisinden GPU'yu seçip, klasörüdeki sürücü dosyasını göstererek yüklemeyi deneyin.

DDU ile sürücü kaldırma işlemi yapmıştım zaten. Yeniden aynı sorunu yaşamaya başladım. Neyse bir daha deneyeceğim yarın :)

GT 730'un 3 farklı sürümü var, Fermi DDR3, Kepler DDR3 ve Kepler GDDR5. Eğer Fermi karta sahipseniz hiçbir şekilde 391.35'ten yüksek bir sürümü kuramazsınız, çünkü 391.35'ten sonraki sürücüler Fermi desteğini kesmiş durumda.
391.35 sürücüsünü deneyin.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı