Nvidia GT 420M düşük performans

Furkan14

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi ramazanlar. Arkadaşlar benim Casper Nirvana H36 Nvidia modelinde bir notebookum var. Bu notebook çift ekran kartlı ve Nvidia Optimus teknolojisine sahip. Benim sorunum ise daha geçen akşama kadar oyunlarda kasma yapmayan bu bilgisayar oyunlarda Nvidia ekran kartına geçmiyor. Hiç bir oyunda bu değişmiyor. Acaba format atsam geçer mi yoksa ekran kartına bir şey mi oldu? Bu arada ekran kartı Nvidia GT 420M. Lütfen yardım edin çıldırmaya başladım. Ne yaptıysam düzeltemedim. Aygıt yöneticisinden baktığımda düzgün çalışıyor diyor. Desteklerinizi bekliyorum. Bu arada yeni üye oldum yanlışlarım varsa özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 2 ekran kartı var biri Intel HD Graphics, diğeri ise Nvidia GT 420M. Ama şimdiye kadar sıkıntısız kullandım diğer ekran kartı sürücüsünü kaldırmak saçma değil mi? Bir de bilgisayarın içine hava tuttum acaba ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

420M çok kötü bir kart. Oyunları kaldıramadığı için HD Graphics'e geçmiştir.

420m evet iyi bir kart değil ama önceden oyunları kasmadan oynayabiliyordum ve bunu Nvidia ekran kartından yapabiliyordum.

Arkadaşlar sorun hala devam ediyor yardim edin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı