NVIDIA GT 620M ekran kartının VRAM'i 32 MB gözüküyor

XQuoar

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
4 gb
SSD veya HDD modeli
500 gb SSD
Ekran kartı
Nvidi GT 620m
İşlemci
i5 3210m
Merhaba dostlar, benim PC 64 Bit ve bu aralar bazı sistem sorunları çektim ve bunları düzeltirken çok fazla sistemle oynadım. Ve bunun sonucunda PC'deki ekran kartım durduk yere %100 sorunu veriyordu. Bununla ilgilenirken ertesi gün kardeşim ben uyurken PC'de Valorant oynamış. Normalde sistemde bi' sıkıntı yapmıyordu. Oyun oynanabiliyordu fakat bu %100 sorunundan sonra takılmalar falan olmaya başlamıştı. Ve kardeşim oynarken ekran kartımın çöktüğü ile alakalı bir uyarı atmış. PC ve oyun donmuş. Beni kaldırdı, ben de oyunu görev yöneticisinden kapattım. Ve PC'yi yeniden başlattım. Sonra araştırınca öğrendim ki PC'de VRAM diye bir şey varmış. Görüntü için depolama. Buna baktığım zaman gördüm ki benim bunun için ayrılmış miktar 32 MB. Bende bunu yükseltmeye baktım ve:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki anlatım ile yapmaya çalıştım. Fakat yeniden başlattıktan sonra PC'de hiçbir şey değişmedi. Sonrasında tekrardan ayrılmış video belleğine baktığımda tüm modları listele seçeneğine baktım ve orada ekran kartımın tüm modlarının 32 Bit olduğunu gördüm. Fakat ekran kartım 64 ve 128 bitlik modları var. Ekran kartımda NVIDIA GT 620M modeli. İnternetten araştırabilirsiniz, 64 Bit bir ekran kartı. Fakat benim PC'de 32 Bit kurulu sanırım. Bunu nasıl düzeltebilirim? Ve VRAM'ı nasıl arttırabilirim? Yardım eder misiniz? Çok teşekkür ederim şimdiden. ( PC dedimde laptop bu arada )

arkadaşlar sorun kalmadı pcde videoda adam yanlış söylüyo galiba ama şunu öğrendimki eğer 200 yazarsak orda yan taraftaki noktada alttakini işaretlemek gerekiyo oda yukardakine göre 800 gibi bi değer yapıyo bu 4 gb remli pcler için . ayrıca bu 800 lük değer yerine 512-1024 arası bi değer yazmak gerekiyo oda 800 uygun gibi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı