Toshiba Satellite S70-A Nvidia ekran kartının algılanmıyor

Oguzhanbzkrt

Hectopat
Daha fazla  
Toshiba Satellite S70-A model laptopuma yaptığım Windows 10 güncellemesinden sonra, aygıt yöneticisinde Nvidia ekran kartım gözükmüyor. Yalnızca onboard olan Intel gözüküyor. Ekran kartı algılanamadığı için herhangi bir driver yükleyemiyorum. Ekran kartım bundan önceki işletim sistemim olan Windows 8.1'de çalışıyordu ancak performans sorunları yaşıyordum. Nvidia çalışıyor gibi gösterse de onboard kartın performansını alıyordum.

Son olarak buraya yazmadan önce neredeyse her türlü bilgiyi okudum ve denedim. Sizlerin de tavsiyelerini bekliyorum.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bir bakın.
Nvidia denetim masası varsa onu açıp yüksek performansı seçin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bir bakın.
Nvidia denetim masası varsa onu açıp yüksek performansı seçin.
Maalesef Nvidia ile ilgili herhangi bir uygulama bilgisayarıma yüklenmiyor. Sanki ekran kartı içinde yokmuş gibi. Bilgisayarcıya götürmem gerecek zannedersem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı