NVIDIA GT 635M Driver Power State Failure sürücü sorunu

Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba! Lenovo G580 dizüstü bilgisayarıma 1 ay önce SSD takıp Windows 10 kurmuştum, sürücülerini de güncel bir şekilde indirmiştim. Gayet hızlı ve stabil bir şekilde çalışıyordu. Arada geçen zamanlarda gelen güncellemeleri de kurdum.

Tam bugün Minecraft oynuyordum, bilgisayar "Driver Power State Failure" diye bir hata çıktı karşıma. Sürücülerden birine güncelleme mi geldi diye baktım, bütün sürücüler güncel. Bu hatadan nasıl kurtulacağıma dair çözüm önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler!

Mavi ekran aldığınızda Windows bu hatanın bellek dökümünü diske kaydeder. Yukarıda nasıl upload edeceğiniz açıklanmış. Debug yapıp size yardımcı olunması için dosyaya ihtiyaç var.

NVIDIA Windows 10 sürücüleriyle rezillikte level atladı. Direkt NVIDIA driverından kaynaklanıyor diyemem ama aklınızda bulunsun.

@Carnage86 sana katılıyorum gerçekten. NVIDIA'nın çoğu sürücüsü sorunlu çıkmıştı. GeForce Experience'ın açılmaması, "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatası, vs... İnşallah yeni sürücülerde çok sorunla karşılaşmayız. :D:D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı