Nvidia GT 635M Windows 10 Sürücüsü

LeyzZ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Bugün Casper marka laptopuma Win 10'u yükledim. Fakat Nvidia ekran kartım için uygun sürücü bulamıyorum. Nvidia'nın kendi sitesinden yükledim olmadı, Casper'ın kendi sitesinde Win10 için driver yok 8.1 için olanını denedim olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabiki de yükledim. Fakat Casper kullanıyorum bunun altını bir daha çizerim :D Nvidia'nın sitesinden indirdiğim de olmadı.

Windows 10 kurulum yapma aşamasında internete bağlantı yaptıysanız Windows uptade ile sürücüyü kendi yüklemiştir. O yüzden hata alabilirsiniz. Sürücü kurulu halde görünüyor mu denetim masasından bakar mısınız?

DDU rehberine göre önce NVIDIA sonra Intel sürücülerini kaldırın. NVIDIA sürücülerini kurun ardından Intel sürücülerini kurun.
Yaptım fakat sonuç vermedi hocam.

Windows 10 kurulum yapma aşamasında internete bağlantı yaptıysanız Windows uptade ile sürücüyü kendi yüklemiştir. O yüzden hata alabilirsiniz. Sürücü kurulu halde görünüyor mu denetim masasından bakar mısınız?
aygıt yöneticisinde Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı diye geçiyor ismi. Windows uptade sadece intel hd 4000'i yükledi Nvidia'yı yüklemedi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı