Çözüldü NVIDIA GT 730 driver yüklenemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Halil061

Centipat
Arkadaşlar benim NVIDIA GT 730 DDR3 bir ekran kartım var. İşletim sistemim Windows 10 Pro. NVIDIA'nın sitesinden sürücüleri otomatik yükle dediğim zaman Java olmasına rağmen yüklemiyor. Sonra manuel olarak bulayım dedim, her şeyi doğru yapmama fotoğraftaki hatayı veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar acaba Windows 10 Pro diye mi kabul etmiyor, normal Windows10 mu yapayım?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    32,4 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Aygıt Yönetici'sine girip "Ekran Bağdaştırıcıları'nı" bulup "Sürücü Güncelleştir" deyip "Sürücüyü Otomatik Olarak Bul" derseniz yükleyebilirsiniz. Bende eskiden bu kartı kullanıyordum ve o şekil de sürücü yüklemesi yapıyordum. Daha sonra Nvidia Experience programını indirip kartı tanımlayabilirsiniz.

Ekran kartınız artık desteklenmiyor olabilir aynı sorun benim ekran kartımda da var hep en son çıkan Driver'ı indiriyor kurarken bu hatayı veriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı