Nvidia GT635M Düşük Performans Sorunu

reconftw78

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi GT635M ekran kartını ve dahili olarak Intel HD4000 kullanıyorum. Sorunum şu şekilde, bilgisayarımda Intel HD4000 GT635M'den çok daha iyi performans veriyor. Sürücülerim güncel olmasına rağmen GT635M oyunlarda çok düşük fps veriyor bu yüzden sürekli Intel HD4000 kullanıyorum her oyunda. Bildiğim kadarıyla da bu kart Intel HD4000'den çok daha iyi, buna rağmen performansı çok kötü. Neden böyle oluyor acaba bir fikriniz var mı?

Sistem özelliklerim:
  • Intel Core i5 3230M
  • 8GB DDR3 800Mhz RAM
  • Nvidia GT635M 2GB
  • Windows 10 Pro 64 Bit

Son düzenleyen: Moderatör:
%20-25 daha iyi. Yani çok çok fark yok ama daha az performans vermesi ilginç. Nvidia denetim masasından internetten araştırıp performans ayarlarını yapıp bir de bu şekilde deneyebilir misin?

%20-25 daha iyi. Yani çok çok fark yok ama daha az performans vermesi ilginç. Nvidia denetim masasından internetten araştırıp performans ayarlarını yapıp bir de bu şekilde deneyebilir misin?
Dediğiniz gibi internetten nvidia denetim masası performans ayarlarını uyguladım ama bir değişiklik yok yine düşük performans alıyorum oyun fark etmiyor bu kartın fps testlerine baktığımda çok daha iyi sonuç alan insanlar görüyorum bende niye böyle oluyor acaba?

Merhabalar arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi GT635M ekran kartını ve dahili olarak Intel HD4000 kullanıyorum. Sorunum şu şekilde, bilgisayarımda Intel HD4000 GT635M'den çok daha iyi performans veriyor. Sürücülerim güncel olmasına rağmen GT635M oyunlarda çok düşük fps veriyor bu yüzden sürekli Intel HD4000 kullanıyorum her oyunda. Bildiğim kadarıyla da bu kart Intel HD4000'den çok daha iyi, buna rağmen performansı çok kötü. Neden böyle oluyor acaba bir fikriniz var mı?

Sistem özelliklerim:
  • Intel Core i5 3230M
  • 8GB DDR3 800Mhz RAM
  • Nvidia GT635M 2GB
  • Windows 10 Pro 64 Bit
Casper Nirvana Laptop:) Aynı şey bendede oluyor. Nedenini bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı