Nvidia gt720M Asus-X550VC-XO020H nasıl?

Lenovo'nun yeni serisi gelse bile MSI'ın fiyatlarıyla yarışamaz. Daha pahalı olacaktır ki o durumda da zaten başka laptoplar alınır.

Lenovo'nun yeni serisi gelse bile MSI'ın fiyatlarıyla yarışamaz. Daha pahalı olacaktır ki o durumda da zaten başka laptoplar alınır.
Evet anladım bugün bana çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim bir öneri daha sunup bu konudaki soruları bitireceğim örneğin şu pc nasıl biliyorum eski teknoloji ama bence iş görür sonuç olarak. Sizce nasıl? Lenovo Z500 59-367617 Core i7-3632 2.20 Ghz 6 GB 1 TB 2 GB Vga 15.6 Freedos « Laptop , Laptop Fiyatları , Asus Notebook , Lenovo Notebook , HP Fiyatları , Kampanyalı Laptoplar , Artes Tablet
Bir de sizin üst sınır olarak 1800 tl'ye önerbileceğiniz var mı? MSI hariç bunu markayı kötülemek olarak algılamayın sakın sadece MSI bende nedense bir tedirginlik uyandırıyor.

Sıkıntı şu o verdiğin linkteki Lenovo iş görür tamam ama kafadan 1-2 sene kaybın olacak. Yeni nesil bir laptop alırsan 1-2 yıl daha uzun ömürlü olur performans açısından. Üstelik aynı fiyatlara alabiliyorsan hiç kaçırmaman lazım. MSI konusunda çekincelerin olabilir doğaldır fakat Lenovo ne kadar iyi bir markadır tartışılır. Hani Asus'tan bu ayarlarda bir şeyler önerebilecek olsam önereceğim ama o aralıklarda yok. Ben bu iki laptop arasında kalsam şu anda CX61'in siparişini vermiştim :)

Sıkıntı şu o verdiğin linkteki Lenovo iş görür tamam ama kafadan 1-2 sene kaybın olacak. Yeni nesil bir laptop alırsan 1-2 yıl daha uzun ömürlü olur performans açısından. Üstelik aynı fiyatlara alabiliyorsan hiç kaçırmaman lazım. MSI konusunda çekincelerin olabilir doğaldır fakat Lenovo ne kadar iyi bir markadır tartışılır. Hani Asus'tan bu ayarlarda bir şeyler önerebilecek olsam önereceğim ama o aralıklarda yok. Ben bu iki laptop arasında kalsam şu anda CX61'in siparişini vermiştim :)
Bu cevap konunun uzamasına neden oldu. :D Şimdi çıkmak zorundayım işe gideceğim için eğer gece 12 gibi buralarda veya daha sonra da görseniz cevaplarsanız bir iki soru daha olacak sonraya.

- - - Güncellendi - - -

MSI CX61 2OD-008XTR Siyah Core i7-4702MQ 8GB 750GB 2GB Vga GT740M 15.6" Free Dos - Ürün Kategorileri

Bütçe el verirse bu olur. Bundaki 740M 128 Bittir diye düşünüyorum. Zaten GDDR5 bellekli. Hem de yeni nesil.
Egemen hocam önerdiğin MSI da büyük olasılıkla 64 Bit, alanlar öyle yazmış ben yine de www.sadecenotebook.com'a sordum bakalım yarın cevap gelir haber veririm.

Kısıtlı bütçe ile PC almak çok zor iş. :confused:

- - - Güncellendi - - -

Recep hocam birde siz bir şeyler önerir misiniz? Fikir veriniz lütfen.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı