Nvidia GTX 1050 macOS High Sierra Tanıtmak

ekremgoktas

Hectopat
Merhabalar, macOS High Sierra 10.13.4 version kullanıyorum Buradaki Konu'da verilen macOS High Sierra 10.13.4 Nvidia Web Driver kurulumunu yaptım yalnız fotoğraflarda da göründüğü gibi ekran kartı görünmüyor uyguladığım çözümler;

EFI bölüntüsünü Mount edip /Volumes /Efı / Clover /Config.plist dosyasını açıp
Aşağıda gösterildiği gibi ekledim;

Screen Shot 2018-04-24 at 11.47.13.png
Screen Shot 2018-04-24 at 11.49.46.png
(Text):
<key>SystemParameters</key>
<dict>
<key>InjectKexts</key>
<string>YES</string>
<key>InjectSystemID</key>
<true/>
<key>NvidiaWeb</key>
<true/>
</dict>

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak sistemi USB'den boot ediyorsan USB'den USB olmadan boot ediyorsan Efı içindeki;
Clover/ Acpı / Patched içinde bir dosya olmalı. O dosyayı sil.
Config dosyanda Inject Intel işaretini kaldır. nv disable= 1 işaretsiz olsun. Bu şekilde Config dosyanı düzenle ve sistemi yeniden başlat.

İlk olarak sistemi USB'den boot ediyorsan USB'den USB olmadan boot ediyorsan Efı içindeki;
Clover/ Acpı / Patched içinde bir dosya olmalı. O dosyayı sil.
Config dosyanda Inject Intel işaretini kaldır. nv disable= 1 işaretsiz olsun. Bu şekilde Config dosyanı düzenle ve sistemi yeniden başlat.
USB olmadan boot ediyorum şuan. EFI'yi Mount edip Clover/ Acpı / Patched içindeki 'SSDT Nvda.aml' dosyasını sildim ve yine aynı şekilde Config dosyadan nv_disable=1 tagını etkinsizleştirdim. Tek değişen mac hakkında Grafikler : Intel HD Graphics KBL CRB 1536 MB şeklinde değişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop sistemler de harici Nvidia kartı çalıştıramazsın. BIOS üzerinden dahili GPU'yu devre dışı bırakamıyorsan HD630 kullanmak zorundasın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı