Nvidia GTX 770, Grand Theft Auto V için pek yeterli olmayacak!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun tam sürüm bir çıksın, GTA IV gibi optimizasyon sorunu olmayacağını sanıyorum ilk etapta, Ubisoft gibi vasat bir oyun çıkaracak bir firma değil Rockstar GTA IV'den ağzı yandı bir kere.

Bir 970 sahibi olarak kesinlikle katılmıyorum. AA kapalı ve gölgeler kısık şekilde 660 bile oyunu en yüksek ayarlarda oynatacak, göreceksiniz.

Oyun çıkınca burada buluşmak dileğiyle...
20 fps alırkenki resmini isterim.

Tamamdır zaten tutupta 40-50 FPS üstündede alıcak degiliz ama 20 FPS'nin üstünde olacağını tahmin ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık bu konuda kilitlenebilir.

Kitlennesin oyun çıkınca SS'leri atalım

Arkadaşlar haberin yalan olduğu açıklandı. Leadergamer gibi sitelere güvenmenizi önermiyorum. Bildiğiniz insan çekmek için (para kazanmak için) bu haberi uydurmuşlar.
Hepinizden özür diliyorum fakat dediğim gibi "alıntıdır"

Merhaba, ben kendim 5870 ile test etmedim çünkü oyunu almadım almayı düşünmüyorum pek çekici gelmedi

Fakat arkadaşım 5830 ile testleri yapmış bende onları paylaşmak istedim Sözümüzü tutalım.

• 1080p
  • FXAA:ON
  • texture:medium
  • shader:high
  • shadow:medium
  • reflection:highs
  • water quality:high
  • msaa: off
  • grass quality:medium
  • post fx:high
  • Bölüm detayı sonda, insan çeşitliliği yarıda.
  • Kalan ayarlar :OFF
30+fps alıyor kendisi herhangi bir takılma söz konusu değil.İnsanlardan uzak yerlerde 35+ fps alıyormuş

5870 ile 1366 çözünürlükte 40-45 alacağımı düşünüyorum bu arada ama dediğim gibi test etmedim

Bir haber daha fos çıktı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…