Nvidia GTX 950 Sistem

svs991

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Ben vatantan bir sistem topladım kendi çapımda acaba bu sistem çalışırmı uyumlulukgunda sorun olurmu var mı ? Eklemek istedikleriniz yada eksiğim.(Güç kaynagı mevcut Ekran kartını 2 ay sonra alıcam Nvidia GTX 950 2 GB)
Birde bir tanıdık dediki kington ssd de çok sorun oluyor alınmaz ve EVEREST kasa teneke dedi sizce doğru mudur?

ee.PNG
eee.PNG

+ olarak bu 2 anakart arasında kaldım sizce hangisi?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın kasa konusunda doğru söylemiş SSD konusunda ise eksik söylemiş evet kingston v300 serisi sorunlu ama fury ve savage değil. Gelelim topladığın sisteme.

İşlemciyi custom bios ile overclock yapacaksan eyvallah ama yapmayacaksan o anakart gereksiz. GTX950 için almayı düşündüğün monitör gereksiz pahalı. Bunun yerine daha ucuz monitör ve daha iyi ekran kartı alınabilir. Kasadan hiç bahsetmiycem bunu alacağını uzay kasa kullan daha iyi. Elinde güç kaynağı var demişsin o güç kaynağı en az 450w 80+ olmalı yoksa riske edersin sistemi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı