NVIDIA GTX 970 alınır mı?

Ben olsam işlemciyi satıp 4650g ye uçardım neden işlemci değiştiremiyorsun
3350g'den 4650g'ye neden geçsin ekran kartı almak varken, üstelik bunların VRAM'i de 2GB olacak ve normal RAM'den yiyecekler. Arkadaşta zaten 8GB RAM var. Hem performans olarak 970'ten daha düşük hem VRAM olarak. 970'i nasıl bir kart sanıyorsunuz ki? Yüksek ayarda oynatmadığı oyun yok neredeyse. Cyberpunk'ı bile oynatabilen bir karttan bahsediyoruz.

GTX 970 için 1700 lira şu piyasada fena değil, ek olarak bir tane daha 8GB RAM alırsanız mis gibi olur.

3350g'den 4650g'ye neden geçsin ekran kartı almak varken, üstelik bunların VRAM'i de 2GB olacak ve normal RAM'den yiyecekler. Arkadaşta zaten 8GB RAM var. Hem performans olarak 970'ten daha düşük hem VRAM olarak. 970'i nasıl bir kart sanıyorsunuz ki? Yüksek ayarda oynatmadığı oyun yok neredeyse. Cyberpunk'ı bile oynatabilen bir karttan bahsediyoruz.
youtube testlerine bakarak konuşuyorum referans videolarını attım mesele kart değil ve cyberpunkı hangi işlemciyle oynatıyor onu söyle🤠

GTX 970 için 1700 lira şu piyasada fena değil, ek olarak bir tane daha 8GB RAM alırsanız mis gibi olur.
seni beklemek istemedim adam ryzen 9 5900x ile gtx 970 i kullanıp 1080p low ayarlarda 35fps alıyorhttps://www.youtube.com/watch?v=fwWG1iHJWEc&ab_channel=zWORMzGaming

Hocam siz fiyatlara nereden baktınız.
fiyatlar

youtube testlerine bakarak konuşuyorum referans videolarını attım mesele kart değil ve cyberpunkı hangi işlemciyle oynatıyor onu söyle🤠
Referans videosundan ne anlamam gerekiyor? 4650G'nin GTX 970'den daha iyi olduğunu mu? Ayrıca 3350G, GTX 970'i besleyebilecek bir işlemci, iyi bir ikili olurlar.
seni beklemek istemedim adam ryzen 9 5900x ile gtx 970 i kullanıp 1080p low ayarlarda 35fps alıyorhttps://www.youtube.com/watch?v=fwWG1iHJWEc&ab_channel=zWORMzGaming

5900X de 3350G de GTX 970'i besleyebiliyor, işlemci ekran kartını yeterince besleyebildiği sürece işlemciyi neyle değiştirirseniz değiştirin çok fark olmaz ki zaten. Yanlış bilgilerinizle hala inat ediyorsunuz.

Arkadaşa 4650G aldırmaya çalışıyorsunuz ama zaten 3350G'den çok da farkı yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı