Çözüldü NVIDIA GTX650 için hangi sürücüyü indirmeliyiz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dervisj

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartımın sürücüsünü güncelleştireceğim ekran kartımı NVIDIA sitesinde arayınca Game Ready sürücü olarak 2021'deki sürücü çıkıyor en yeni olarak Security Update driver var 2023 hangisini kurmalıyım oyun oynuyorum ekran kartım GTX 650.

Çözüm
Ekran kartımın sürücüsünü güncelleştireceğim ekran kartımı NVIDIA sitesinde arayınca Game Ready sürücü olarak 2021'deki sürücü çıkıyor en yeni olarak Security Update driver var 2023 hangisini kurmalıyım oyun oynuyorum ekran kartım GTX 650.

Bence direkt GeForce Experience kurun, güncel Game Ready sürücüsünü kendisi kursun. Onun haricinde manuel olarak kontrol ettiğimde ekran kartınızın son Game Ready sürücüsü 472.12 olarak gözüküyor. Onu da buradan indirebilirsiniz:

Yine de manuel kurulum yerine GeForce Experience öneririm.

Bence direkt GeForce Experience kurun, güncel Game Ready sürücüsünü kendisi kursun. Onun haricinde manuel olarak kontrol ettiğimde ekran kartınızın son Game Ready sürücüsü 472.12 olarak gözüküyor. Onu da buradan indirebilirsiniz:

Yine de manuel kurulum yerine GeForce Experience öneririm.

Çözüm

yine de manuel kurulum yerine GeForce Experience öneririm.

GeForce Experience bilgisayarımı çok kastırıyor arkada çalıştığı için 4 GB RAM'im var o yüzden teşekkürler yardımın için.

Geri
Yukarı